Турнір з доміно

Доміно 5

З ініціативи громадської організації ветеранів спорту, за підтримки виконавчого комітету Новоодеської міської ради та особисто міського голови Полякова О.П., приватних підприємців міста 15 грудня 2018 року в спортивному залі Новоодеської загальноосвітньої школи № 1 відбувся міський відкритий благодійний турнір з доміно.

Учасниками турніру та небайдужими мешканцями нашого міста було зібрано 13,5 тис. грн., які були передані дітям, які опинилися в біді, і їм необхідні кошти на лікування вже сьогодні. Це маленькі жителі м. Нова Одеса Саух Ярослав, Лебідь Вероніка та Вовчок Олександр.

В результаті змагань переможцем стала команда у складі В.Назарова та А. Асланяна, другу сходинку п’єдесталу зайняла команда у складі О.Завтури та В.Кукола, бронзовими призерами турніру стали Г.Мнацаканян та О.Лісовський, які були нагороджені грамотами та медалями.

Доміно 1

Організатори турніру висловлюють подяку Віктору Гончаренку, Віктору та Валерію Ніколюкам, Артему та Денису Крикунам, Карену та Гайку Мнацаканянам, Олександру та Віктору Постикам, Валерію Поліщуку, Сергію Боровському та всім учасникам турніру за небайдужість та благодійну допомогу дітям.