Спортивні досягнення

photo 2024 02 13 15 10 40

Керівництво та тренерський склад комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Новоодеської міської ради (КДЮСШ НМР) інформують :

09-11 лютого 2024 року у місті Львів відбулися змагання Чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2009-2010 років народження, в яких взяла участь команда юних легкоатлетів КДЮСШ НМР у складі Девухи Арсенія, Діскант Маргарити, Луговської Анни, Притули Катерини, Терещенка Олексія, Цукан Олександри . Змагання проводилися як особисто – командна першість, в цих змаганнях взяли участь 600 учасників з 66 команд ДЮСШ та СДЮСШ різних регіонів України.

Команда КДЮСШ НМР у загальному заліку зайняла почесне 7 місце !
Не залишилися наші спортсмени – легкоатлети й без призових місць:

Наші найщиріші вітання Цукан Олександрі, яка стала срібним призером Чемпіонату України у змаганнях з поштовху ядра з результатом 10 метрів 43 см, а також посіла 7 місце у стрибках в висоту (тренер Гришина Анжела Валеріївна).

photo 2024 02 13 15 10 53
Вдало виступили, з поліпшенням особистих результатів, усі учасники нашої команди : в стрибках у висоту Девуха Арсеній зайняв шосте місце; у змаганнях з п’ятиборства Луговська Анна та Терещенко Олексій зайняли шості місця, Діскант Маргарита 23 місце (Тульчевський Олександр Валерійович); Притула Катерина здобула шосте місце з бігу на 1500 з перешкодами (тренер Кравченко Сергій Васильович).

Участь у змаганнях відбулась завдяки фінансової підтримки Новоодеської міської ради.