Фінішувала спартакіада трудових колективів міста 2019.

Day 3 1

Після проведення чотирьох видів Спартакіади боротьба в останніх  видах обіцяла бути цікавою та напруженою. Тож гостро та емоційно розвернулася боротьба за першість в змаганнях з настільного тенісу, в грі «Доміно» та в перетягуванні канату, які відбулися 12 вересня.

Серед чоловіків абсолютним переможцем  в змаганнях з настільного тенісу став представник команди  ТОВ «ФУД ДЕВЕЛОПМЕНТ» Тарасюк О. Друге і третє місця відповідно зайняли представники команд  21 ДПРЧ ГУ ДСНС України Антоненко А. та професійного аграрного ліцею Ілюхін Р. У жінок місця розподілилися наступним чином: І місце посіла представниця команди відділу освіти Гришина А. на ІІ місці – представниця збірної команди Новоодеської РДА та районної ради Швець Д., бронзовим призером стала представниця команди 21 ДПРЧ ГУ ДСНС України Ващинська О. В командному заліку з настільного тенісу перше місце посіла команда 21 ДПРЧ ГУ ДСНС України, друге – команда відділу освіти РДА, третій п'єдестал зайняла команда ТОВ «ФУД ДЕВЕЛОПМЕНТ».

Day 2 1

Day 2 11

Особливий інтерес у вболівальників визвали змагання в грі «Доміно». В результаті переможцями стали представники ЦРБ – Завтура О. та Кукол В. та ТОВ«ФУД ДЕВЕЛОПМЕНТ» Багмут І. та Дякунчак Л., третє місце посіла команда Новоодеського аграрного ліцею.

Але най видовищною в цей день була боротьба в перетягуванні канату.

В запеклій боротьбі перемогу виборола команда Новоодеського професійного аграрного ліцею, друге місце посіла команда ТОВ «ФУД ДЕВЕЛОПМЕНТ», третє – відділу освіти РДА.

Day 2 3

Day 2 5

Day 2 9

Day 2 10

13 вересня відбулися змагання в останньому виді Спартакіади з міні – футболу. В фінальній частині змагань з міні - футболу кожна гра була цікавою, напруженою, емоційною. За іграми слідкувало багато вболівальників, які отримали справжнє задоволення від змагань.  Місця ж розподілилися наступним чином: перше місце посіла команда – відділу освіти РДА, 21 ДПРЧ ГУ ДСНС України, друге місце виборола команда виконавчого комітету Новоодеської міської ради, третє – 21 ДПРЧ ГУ ДСНС України.

Day 3 4

Day 3 3

Day 3 7

По закінченню змагань відбулася церемонія нагородження переможців та призерів в усіх восьми проведених видів спорту як в командному так і в особистому заліку. Нагородження проводив міський голова Поляков О.П., який привітав команди учасниці з перемогами та спортивними досягненнями. Як зауважив Олександр Петрович, Спартакіада цього року була цікавою, напруженою та до останнього виду змагань непередбачуваною, а також висловив надію про те, що в міській Спартакіаді  2020  року візьме участь більше команд трудових колективів нашого міста.

Day 3 10

Day 3 11

В особистому заліку переможці та призери були нагороджені грамотами виконавчого комітету Новоодеської міської ради, команди – переможці в окремих видах спорту отримали пам'ятні кубки. Жодна з   команд не залишилася без нагород.