Змагаються шахісти

Шахи

Вже тринадцятий раз в місті Нова Одеса пройшов  турнір з шахів пам'яті Челяка П.П., який відбувся 2 листопада 2019 року в Новоодеській загальноосвітній школі № 1. Цей традиційний турнір щороку збирає велику кількість шахістів,  бажаючих взяти в ньому участь. Ось і цього року він зібрав понад 30 учасників, чоловіків та жінок з міста Нової Одеси,  Миколаєва, Єланця та населених пунктів нашого району, які виборювали першість у шахах.

В урочистому відкритті турніру взяли участь міський голова Поляков О.П., який привітав учасників турніру та відмітив, що проведення цього турніру – це данина пам'яті пропагандисту фізичної культури та спорту, визначній особі серед спортивної спільноти як міста так і всього району – Челяку Павлу Петровичу та побажав усім учасникам удачі та успіху у змаганнях. 

Шахи 2

Шахи 4

Протягом майже семи  годин турніру спортсмени змагалися  у шахових баталіях. В результаті підведених підсумків, судді оголосили призерів та переможців турніру.

Серед чоловіків  перше місце посів Міріченко Володимир, ІІ місце у Зубова Олексія, ІІІ місце виборов Пипригінець Володимир. Серед жінок перемогу святкувала Сус Анастасія,  другою стала Чубчик Олександра, ІІм місце посіла Сус Наталія.

 Всі призери та переможці турніру були нагороджені грамотами виконавчого комітету Новоодеської міської ради та цінними подарунками.  

Шахи 5

Шахи 1

Шахи 3

                                                                                                                                 Ситчик Л.В.