Новоодесит - призер Європи

Чемпіон 1

29 лютого 2020 року в місті Рим (Лаціо) стартував Міжнародний Чемпіонат по джиу – джитсу Абу – Дабі EVROPE-GI, в якому Україну представляла команда з Миколаївської області. Серед членів команди був і наш земляк одинадцятирічний Ігор Морозов.

Команда з Миколаєва посіла перше командне місце, а в особистій першості завоювали вісім медалей різного ґатунку: 3 золоті, 3 срібні та 2 бронзові нагороди. Срібну нагороду виборов і маленький новоодесит Морозов Ігор. Вітаємо призера Європейського чемпіонату та бажаємо в майбутньому ще багато перемог!

Тренер Миколаївського спортивного клубу City Gym Євгеній Сандул та батьки юного спортсмена Віктор та Інна Морозові висловлюють подяку міському голові Полякову Олександру Петровичу за сприяння в організації поїздки до Італії, а також щиро вдячні за фінансову допомогу Вовчку Івану Степановичу, Парастаєву Сергію Володимировичу, Поліщуку Валерію Петровичу, Різніченку Івану Петровичу, Середі Віктору Миколайовичу, завдяки яким стала можливою участь нашого земляка у змаганнях європейського рівня.