День працівників житлово – комунального господарства

JKG 1

 Шановні працівники житлово – комунального господарства!

Цей святковий день присвячений Вам, тим, хто виконує вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності міста, надання різних послуг.

У цей день хочу вітати всіх без винятку працівників цієї сфери і ти хто щодня виконує роботу з вивезення сміття, прибирання території міста, ремонту водопровідних мереж, з надання адміністративних послуг.

Вітаю керівників наших комунальних підприємств, ветеранів праці, які багато зробили для розвитку житлово – комунального господарства міста.

Для сучасних людей комунальні блага давно стали настільки звичайною справою, що ніхто вже особливо і не замислюється над тим, скільки зусиль варто докласти для їх стабільності і який при цьому величезний тягар відповідальності лежить на плечах працівників житлово – комунального господарства.

Адже саме від професіоналізму і відповідальності людей, які працюють в вашій галузі, багато в чому залежить благополуччя кожного будинку та кожної родини.

Напередодні професійного свята – Дня працівників житлово – комунального господарства і побутового обслуговування населення висловлюю щиру вдячність усім, для кого створення щоденних зручностей людям, поліпшення умов їх побуту стало сенсом життя.

Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, натхнення, добробуту та довголіття. Хай щедрою до Вас буде доля, обминають життєві негаразди. Будьте щасливі!

JKG 2

JKG 3

JKG 4

JKG 5