Спортивні заходи присвячені Дню визволення міста Нова Одеса від фашистських загарбників серед учнівської молоді

sport 2

31березня на території міської ДЮСШ були проведенні змагання серед учнівської молоді - першість міської ДЮСШ з гирьового спорту та міні-футболу, присвячені Дню визволення міста Нова Одеса від фашистських загарбників....

31 березня на території міської ДЮСШ були проведенні змагання серед учнівської молоді - першість міської ДЮСШ з гирьового спорту та міні-футболу, присвячені Дню визволення міста Нова Одеса від фашистських загарбників.
На спортивному заході були присутні : міський голова Поляков О.П., депутат Миколаївської обласної ради, Почесний громадянин міста Джупінін Ю.В., начальник відділу з питань молоді спорту та зв’язку з громадськими організаціями депутат міської ради Ситчик Л.В.
Учасники змагань вшанували хвилиною мовчання загиблих під час подій навесні 1944 року та поклали квіти до пам’ятника визволителям міста.
Джупінін Юрій В’ячеславович підтримав учасників змагань і подарував спортивній школі тенісний стіл.

sport 3
У змаганнях з міні-футболу взяли участь команди ЗОШ № 1,2,3, та гуманітарної гімназії. Боротьба на футбольному полі видалось цікавою, та емоційною.
За підсумком змагань переможцем стала команда ЗОШ №3 у складі: Іпатека Дениса, Макарчука Миколи, Завтури Олександра, Сапогова Дмитра, Маркелова Володимира, Бокіна Миколи, Сахневича Миколи.
2 місце посіла команда ЗОШ №1, третє - за командою ЗОШ №2.
Усі учасники були нагороджені грамотами міської ради. А переможці отримали перехідний кубок.

sport 1
Змагання з гирьового спорту проводились: серед дівчат (вага гирі 8 кг.), юнаків (вага гирі 16 кг.), юніорів (вага гирі 24 кг.) Для багатьох юних гирьовиків це були перші виступи на помості.
Серед дівчат перше місце виборола Близнюк Марина з результатом 206 підйомів, друге місце посіла Дрига Анна з результатом -172, з результатом 167 підйомів на третю сходинку п’єдесталу піднялася Алферова Ангеліна.
Серед юнаків перше місце посів Тарасенко Олександр 128 підйомів, друге - Кандибаров Денис 101 підйом, третім став Петров Віталій.
У особистій першості серед юніорів: 1 місце зайняв Данілов Віктор - 89 підйомів, 2 місце посів Кошак Володимир -50 підйомів.
Переможці, та призери змагань були нагороджені подарунками, та грамотами виконавчого комітету Новоодеської міської ради.
За цікавими спортивними подіями спостерігала та вболівала дитяча молодь, батьки та жителі міста.