Запрошуємо на вакцинацію

 

thumb 513 320 0 0 0 auto

Комунальне некомерційне підприємство «Новоодеський центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоодеської міської ради запрошує на вакцинацію від коронавірусної інфекції COVID-19.

   Всі амбулаторії загальної практики-сімейної медицини мають кабінети щеплень, медичні працівники пройшли навчання та отримали відповідні сертифікати. Для того щоб отримати щеплення кожному громадянину необхідно при собі мати паспорт та ідентифікаційний код.

  

Вакцинація проводиться вакциною «CoronaVac» південнокорейського походження, яка схвалена до використання Всесвітньою організацією охорони здоров’я, як гарантовано якісна, ефективна і безпечна.

        З 26.07.2021 щеплення буде проводитися вакциною «Moderna» виробник (США).

Для максимального захисту від COVID-19 необхідне введення двох доз вакцини.

Після отримання другої дози вакцини Ви зможете отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію встановленого зразка, яке необхідне при перетині кордону.

   Зареєструватися на щеплення можна зателефонувавши до контакт Центру КНП «Новоодеський ЦПМСД» НМР на безкоштовний номер 0800-212-185 або за стаціонарним номером (05167) 2-61-09, або до свого сімейного лікаря в робочий час, або ж в додатку “Дія”. Кожен може зареєструвати не тільки себе, а й своїх рідних.

Щеплення є добровільними і безоплатними.

Діти до 18 років не вакцинуються.

Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 08:00 до 16:00 години.

У вихідні дні вакцинація проводиться тільки в Новоодеській амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою: м. Нова Одеса вул. Шкільна, 38 в кабінеті №6 на І поверсі з 09:00 до 13:00 години.

ВСІХ БАЖАЮЧИХ ЗАПРОШУЄМО НА ВАКЦИНАЦІЮ!!!

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ БЛИЗЬКИХ.