№ 11 Про скликання ХLVII позачергової cесії Новоодеської міської ради сьомого скликання

На підставі статей 42, 46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 19, 20 Регламенту Новоодеської міської ради сьомого скликання:

 Скликати ХLVII позачергову сесію Новоодеської міської ради сьомого скликання 06 лютого 2020 року о 09.20 годині у сесійній залі Новоодеської міської ради.

  1. До проекту порядку денного ХLVII сесії внести питання:

1) Про внесення змін до міського бюджету на 2020 рік.

2) Про внесення змін та продовження договорів оренди земель АТ «Миколаївобленерго».

3) Про продовження договорів оренди земель.

4) Про результати електронного аукціону з продажу нежилого приміщення за адресою вул. Торгова, буд.2 прим.1, площею 286,9 кв.м.

5) Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки, припинення дії договору оренди землі та продаж земельної ділянки по вулиці Кухарєва, 8-в м. Нова Одеса (Воленюк В.О.).

  1. Спільне засідання постійних комісій Новоодеської міської ради провести

06.02.2020 р. о 09.00 годині.

  1. Секретаріату міськвиконкому довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради та мешканців міста шляхом повідомлення та оприлюднення в засобах масової інформації.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря міської ради Пустовойтенко О.П.

Міський голова                                                             О.П.Поляков

Шановні мешканці міста !

   Виконавчий комітет Новоодеської міської ради повідомляє, що відповідно до рішення № 2 від 15.01.2020 року встановлено нові тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів КП "Правопорядок", які вводяться в дію з 1 лютого 2020 року.

     Розмір нового тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів з врахування податку на додану вартість становить:

- для населення - 122,28 грн. за 1 куб. м., з одного проживаючого в багатоквартирних та одноквартирних будинках - 25,50 грн. на місяць;

- для бюджетних установ - 131,40 грн. за 1 куб. м.;

- для інших споживачів - 142,85 грн. за 1 куб. м.

      Останній раз тариф для КП "Правопорядок" на вивезення ТПВ був затверджений у 2014 році рішенням виконавчого комітету Новоодеської міської ради № 91 від 14.08.2014 року "Про затвердження тарифів на надання послуг щодо збору, вивезення та захоронення (розміщення) твердих побутових відходів в місті Нова Одеса, що надаються КП "Правопорядок".

     Зі структурою нових тарифів та обгрунтуванням змін можна ознайомитися на офіційному веб - сайті Новоодеської міської ради та в КП "Правопорядок".

Міськвиконком

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

КП "Правопорядок" повідомляє про намір здійснити зміну тарифів на послугу з вивезення твердих побутових відходів

На виконання абзацу другого частини другої статті 31 Закону України "Про житлово - комунальні послуги" ,  керуючись Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України" № 130 від 05.06.2018 року "Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтуванням такої необхідності", комунальне підприємство "Правопорядок" повідомляє про свій намір здійснити зміну тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, довівши до мешканців міста Нова Одеса, юридичних осіб  та інших споживачів послуг наступну інформацію:

Детальніше...

Початок проведення процедури Відкритого запиту пропозицій

Виконавчий комітет Новоодеської міської ради повідомляє про початок проведення процедури Відкритого запиту пропозицій і запрошує суб’єктів підприємницької діяльності надавати свої пропозиції по постачанню продуктів харчування для дитячих навчальних закладів міста на 2020 рік.

Пропозиції приймаються в письмовому вигляді протягом одного місяця з дати розміщення даного оголошення на електронну адресу E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та на поштову адресу: 56602, Миколаївська обл., м. Нова Одеса, вул. Центральна, 208 (відповідальна особа – Косенко А.М.)

Телефон для довідок (05137) 21641.