Оголошення про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Новоодеської міської ради

 

Згідно статті 36 Житлового кодексу України, пункту 25 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470 (зі змінами), та в зв’язку з необхідністю ведення Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 17.05.2011 року № 47, виконавчі комітети місцевих рад проводять перереєстрацію громадян, котрі перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються їх облікові дані. Виявлені зміни вносяться до облікових справ громадян і книгу обліку осіб, які перебувають у черзі на одержання житлових приміщень. Зміни з питань, що належать до компетенції виконавчого комітету місцевої ради, проводяться після прийняття рішень цими органами.

Детальніше...

Інформаційне повідомлення щодо змін в законодавстві

Постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2022 р. № 1224, що набрала чинності 03 листопада поточного року, затверджено ПОРЯДОК переведення на навчання за державним замовленням окремих категорій здобувачів фахової передвищої, вищої освіти, які зараховані до закладів фахової передвищої, вищої освіти до 2021 року включно на місця, що фінансуються за кошти фізичних та/або юридичних осіб.
Порядок поширюється на такі категорії здобувачів фахової передвищої, вищої освіти (за умови, що вони зараховані для здобуття певного освітнього (освітньо-професійного) ступеня освіти на місця, що фінансуються за кошти фізичних та/або юридичних осіб, до настання обставин їх віднесення до зазначених категорій, здобувають такий ступінь освіти вперше та не заперечують щодо такого переведення):

Детальніше...

Портал «Діти війни»

Портал «Діти війни» (https://childrenofwar.gov.ua) – це єдина платформа, яка надає актуальну та зведену інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни рф проти України
(загиблі, поранені, зниклі безвісти, депортовані), та тих, кого вдалося розшукати й врятувати. Кількісні показники щодня оновлюють правоохоронні органи.
Цей портал слугує універсальним каналом зв'язку з правоохоронними органами: Національною поліцією України, Офісом Генерального прокурора, а також з Національним інформаційним бюро.

Детальніше...