Про скликання ХLІV cесії Новоодеської міської ради сьомого скликання

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

15 жовтня 2019 року                           №  113                        м. Нова Одеса

Про скликання ХLІV cесії Новоодеської міської ради сьомого скликання

На підставі статей  42, 46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 19, 20 Регламенту Новоодеської міської ради сьомого скликання:

Детальніше...

До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку!

Відповідно до пункту 25 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», затверджених Постановою Ради Міністрів Української РСР  від 11.12.1984 року № 470, виконавчим комітетом Новоодеської міської ради до 31 грудня 2019 року проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку, у ході якої перевіряються їх облікові дані.

Мешканцям Нової Одеси, які перебувають на квартирному обліку в період з 01 жовтня 2019 року до 31 грудня 2019 року необхідно звернутися до відділу ЖКГ та комунальної власності виконкому Новоодеської міської ради, для уточнення облікових даних у справах квартирного обліку.

Детальніше...

На шляху покращення довкілля в Новій Одесі

Пройшло вже більше півроку з 07.02.2019р., коли міська рада, місцева РДА  Новоодещини спільно з управліннями ЖКГ та екології  Миколаївської ОДА, підприємствами  м. Нова Одеса розробили план дій щодо покращення екологічної ситуації у місті. Протягом цього часу Новоодеська філія ТОВ «Фуд Девелопмент» (Новоодеський сирзавод) виконує  затвердженні заходи  щодо  підтримки  та  зниження  екологічного навантаження  на  довкілля. Стоки підприємства проходять попередню очистку перед скиданням до міської каналізації. Обладнання станції передочистки, на жаль, застаріле, та потребує реконструкції, точніше, дообладнання відповідно до сучасних вимог. В перспективі завод планує розвантажити міські очисні споруди і створити свої власні. Для вирішення даного питання, у першу чергу, потрібно було визначитись з пропозиціями та претендентами на проведення даних робіт.

Детальніше...

Депутату міської ради

ХLІ сесія Новоодеської міської ради сьомого скликання відбудеться 23 серпня червня 2019 року о 09.00 годині в сесійній залі міської ради.

ПРОЕКТ   ПОРЯДКУ   ДЕННОГО

19.08.2019 р. о 14.00 год. - засідання постійної комісії з правових питань та соціальної політики.

20.08.2019 р. о 14-00 год. - засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, земельних ресурсів.

21.08.2019 р. о 14-00 год. – засідання постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку міста.

Детальніше...