ПРО КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА Троїцького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів

Відповідно до ст. 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Новоодеської міської ради Миколаївської області, затвердженого рішенням Новоодеської міської ради від 27.05.2021 р. № 4,   на підставі розпорядження Новоодеського міського голови від 10.0.2021 р.        № 99  «Про проведення конкурсу  на заміщення вакантної посади директора Троїцького закладу загальної середньої освіти Новоодеської міської ради Миколаївської області», управління освіти Новоодеської міської ради оголошує конкурс на посаду директора Троїцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

Детальніше...

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ОСІННЬОЇ ПЕРОРАЛЬНОЇ ВАКЦИНАЦІЇ ТВАРИН ПРОТИ СКАЗУ НА ТЕРИТОРІЇ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новоодеське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що відповідно до виконання програми боротьби зі сказом на території України  у вересні місяці 2021 року на території Миколаївської області планується проведення пероральної вакцинації тварин проти сказу шляхом розкидання приманок з вакциною проти сказу з літаків.

Шановні мешканці міста Нова Одеса!

Виконавчий комітет Новоодеської міської ради оголошує з 28.08.2021 року по 01.10.2021 року про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадські у проекті документа державного планування – «Розробка детального плану території земельних ділянок загальною площею 0,2000 га, що розташовані за адресою: вул. Центральна, 35, м. Нова Одеса, Миколаївська обл., з метою подальшої зміни цільового призначення земельних ділянок на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».

Детальніше...