Оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету Новоодеської міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Нова Одеса»

Відповідно до статті 16 Закону України «Про рекламу», Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.03 № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись пунктом 13 частини а статті 30 та частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Новоодеської міської ради виносить на публічне обговорення проект рішення виконавчого комітету Новоодеської міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Нова Одеса».

Даний проект рішення розроблено з метою дотримання вимог чинного законодавства щодо впорядкування розміщення та функціонування зовнішніх рекламних носіїв, їх відповідність технічним та естетичним вимогам до рекламних об'єктів на території міста; встановлення порядку та умов надання, внесення змін, погодження, переоформлення та скасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами; встановлення розміру плати за тимчасове використання місця для розміщення зовнішньої реклами, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Нова Одеса.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу будуть прийматись у письмовому вигляді від громадян, суб'єктів господарювання та їх об’єднань, інформаційно-дорадчих органів до 04.07.2017 року до 17.00 на поштову адресу розробника.

Розробником цього документу виступає виконавчий комітет Новоодеської міської ради: 56602 , Миколаївська обл., м. Нова Одеса, вул. Центральна, 208, тел. 2 - 14 - 38.

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу розміщено на даному сайті у розділі «Регуляторна політика» - «Проекти».

Начальник фінансово-економічного відділу                              Т.Г. Литвиненко