Про початок розроблення генерального плану

Про початок розроблення генерального плану

Виконавчий комітет Новоодеської міської ради, відповідно до рішення Новоодеської міської ради № 5 від 25.05.2017 року та № 6 від 21.09.2017 року, повідомляє про початок розроблення генерального плану та плану зонування території міста Нова Одеса.

Договори № 235 та 236 від 28.09.2017 року на виконання зазначених робіт укладено з комунальним підприємством «Парковка та реклама».

Зауваження та пропозиції від юридичних та фізичних осіб щодо розроблення генерального плану та плану зонування приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дати розміщення даного оголошення на електронну адресу E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та на поштову адресу: 56602, Миколаївська обл., м. Нова Одеса, вул. Центральна, 208 (відповідальна особа – Глухман А.Л.)

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Генеральний план з планом зонування території м. Нова Одеса Миколаївської області»