Конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста інженера-землевпорядника

Виконавчий комітет Новоодеської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: провідного спеціаліста інженера-землевпорядника

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають повну вищу освіту за спеціальністю "землевпорядкування та кадастр", "землевпорядкування" або іншою близькою до "землевпорядкування" спеціальністю за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст або магістр, стаж роботи державної служби або в органах місцевого самоврядування не менше 5 років, обов’язкове володіння комп’ютерною технікою, задовольняють вимогам, визначеним статтями 12, 18 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", статтею 10 Конституції України (обов'язково володіють державною мовою) та складуть іспити.

Термін подання заяв – 30 днів від дня опублікування оголошення. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії апарату виконавчого комітету Новоодеської міської ради такі документи: заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту; заповнюють декларацію про доходи на сайті НАЗК; копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України.

Додаткова інформація про основні функціональні обов'язки, розмір та умови оплати праці надається за тел. 2-14-38, 2-14-39.

Документи надсилати на адресу: 50602, м. Нова Одеса, вул. Центральна, 208, Виконавчий комітет Новоодеської міської ради.

Опубліковано 22 квітня 2017 року в Новоодеській районній газеті "Промінь" № 31-32