Оприлюднюється проект рішення Новоодеської міської ради «Про ставки місцевих податків і зборів»

Виконавчий комітет Новоодеської міської ради інформує

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від громадян, фізичних та юридичних осіб оприлюднюється проект рішення Новоодеської міської ради «Про ставки місцевих податків і зборів»(далі – Проект) та аналіз регуляторного впливу даного акта, розроблений фінансово - економічним відділом міськвиконкому.

Проект розроблений у відповідності до Податкового кодексу України. Проект спрямований на затвердження обґрунтованих ставок єдиного податку, податку на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки), плати за землю, транспортного податку та туристичного збору.

Проект та аналіз регуляторного впливу оприлюднений в мережі Інтернет на офіційному веб – сайті Новоодеської міської ради в розділі «Регуляторні акти».

Зауваження та пропозиції до Проекту приймаються у письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення на електронну адресу E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та на поштову адресу: 56602, Миколаївська обл., м. Нова Одеса, вул. Центральна, 208 (відповідальна особа – Литвиненко Т.Г.)

Заступник міського голови С.Л. Зла