Подорожуй безпечно!

192210041 1463562730647818 7894251417124946149 n
Наближається пора відпусток і подорожей. Багато хто вже запланував відпочинок за кордоном.
Проте пандемія COVID-19 все ще вносить суттєві корективи у звичний процес підготовки до мандрівки. Умови та правила в'їзду у різні країни постійно змінюються.
🗺️ Саме для того, щоб громадяни України завжди могли перевірити актуальний режим в’їзду та транзиту у будь-якій країні світу, Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine розробило інтерактивну карту.
Вона допомагає розібратися, куди можна їхати, а куди – ні та дозволяє уникнути плутанини.
Інтерактивна карта відображає режими в‘їзду та транзиту на основі оперативної і перевіреної інформації МЗС і закордонних дипломатичних установ. Дані карти регулярно оновлюються.
Карта доступна за посиланням👉 TripAdvisor.mfa.gov.ua/map
ℹ️ Плануючи подорож, ознайомтесь з рекомендаціями на сайті МЗС України https://cutt.ly/6bSYsSs.
Якщо берете з собою у подорож дитину, не забудьте про деякі нюанси виїзду дітей за кордон, а саме – про згоду від одного чи обох батьків. Детально про це ми розповідали тут 👉 https://cutt.ly/1bSqvvX і https://cutt.ly/ybSYOvb
📲 Про «помічників», що стануть у нагоді під час подорожі за кордон і допоможуть у критичній ситуації, таких, як, наприклад, мобільний застосунок ДРУГ тут👉 https://cutt.ly/YbGlDZ5
Мета інформаційної кампанії #EUкраїна, яка проходить з ініціативи Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної, за підтримки European Union in Ukraine Association4U – показати «секторальний» вимір євроінтеграції. Те, як європейські цінності та принципи втілюються в різних сферах і змінюють на краще життя українців.