Міський голова

  Поляков Олександр Петрович

Новоодеський міський голова

  Поляков2 Народився в смт Чаплинка, Чаплинського району, Херсонської області.У 1982 році пішов до середньої школи № 1 міста Нова Одеса, яку закінчив у 1992 році.З 1992 р. по 1997 рік навчався у Миколаївському сільськогосподарському інституті, за спеціальністю «Механізація сільського господарства». 
2001-2004 роки навчався в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Отримав кваліфікацію магістра державного управління.

З серпня 1997 року по травень 1998 року працював механіком фермерського господарства «Южний берег».

З травня 1998 року по серпень 2000 року працював майстром виробничого навчання, викладачем спецдисциплін Новоодеського СПТУ -16.  

2000 – 2002 роки –начальник відділу з питань оборонної роботи Новоодеської райдержадміністрації.

2002- 2008 роки – фахівець з кадрів ЦТЕ № 7 філії спеціалізованого електрозв’язку ВАТ «Укртелеком».

З 2008 року по 2010 рік заступник міського голови з   питань благоустрою міста, будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та водопостачання.

             Основними завданнями, як заступника міського голови було вирішення в   установленому законом порядку питань щодо реалізації державної та регіональної політики в сферах благоустрою, будівництва, житлово-комунального господарства на території міської ради. Здійснював роботу по підготовці проектів міських програм з питань благоустрою міста, архітектури, будівництву, розвитку житлово-комунального господарства та водопостачання, подавав їх на розгляд ради і після затвердження забезпечував координацію роботи та контроль за їх виконанням. Забезпечував управління об’єктами житлово-комунального господарства, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста, належне їх утримання та ефективну експлуатацію, надання необхідного рівня та якості житлово-комунальних послуг населенню.

         В жовтні 2010 року обрано Новоодеським міським головою. У жовтні 2015 року повторно обраний Новоодеським міським головою.

В своїй практичній діяльності виконує наступні основні завдання:

- Збереження матеріальних досягнень міста, добробуту людей, традицій громади та історичної спадщини. Як результат в міському будинку культури почав функціонувати музей з історії міста, встановлено новий дитячий спортивний майданчик, відновлено дитячі ігрові майданчики по мікрорайонам з ініціативи та силами мешканців міста за матеріальним сприянням міської ради.

- В результаті планової та систематичної роботи виконавчого комітету, міської ради жодне звернення громадян не залишається поза увагою міської влади.

- Всі рішення міської ради нормативно-правового характеру друкуються в засобах масової інформації (газета, сайт міської ради), тобто громада міста має змогу приймати участь у обговорені рішень, Програм, Положень.

- Розроблені проекти з приведення до належного стану кладовищ міста.

- Постійно готуються проекти по залученню коштів бюджетів вищих рішень для вирішення питань благоустрою міста. Як результат капітально відремонтовано дорожнє покриття по вулицям міста, замінено вікна на металопластикові у дошкільних навчальних закладах. Розроблені проекти та подані на конкурс з утеплення дошкільних навчальних закладів № 1, 4, реалізовано проеект з утеплення ДНЗ № 5. Реалізовано проекти по освітленю вулиць міста, більше 50%.

- Значну увагу приділяється залученню мешканців до спортивних заходів, що проводяться міською радою за сприяння міського голови, який сам є спортсменом.

Значну підтримку у здійсненні своїх планів надає Олександру Петровичу його родина, батьки, дружина, донька та син.

Поляков О.П. підтримує соціальні та економічні ініціативи Президента України, впроваджуючи їх у рідному місті.