Питання щодо подальшої роботи ДНЗ № 6 "Чебурашка"

4

Зустріч міського голови Полякова О.П, заступника міського голови Злої С.Л,  щодо подальшої роботи ДНЗ № 6 "Чебурашка"

27 квітня 2018 в міському клубі с. Криворіжжя відбулася зустріч міського голови Полякова О.П, заступника міського голови Злої С.Л, голови сільського комітету села Криворіжжя Семикіна В.О. та завідуючої ДНЗ № 6 "Чебурашка" Сокуренко Л.В. з жителями села щодо розгляду питання тимчасового призупинення роботи дошкільного навчального закладу №6 «Чебурашка».

Міський голова Поляков О.П. зазначив, що в дитячому садку на даний час функціонує одна різновікова група, спискова чисельність складає 11 дітей. В звітному навчальному році випускається сім дітей та лише 3 дитини будуть зараховані до ДНЗ. Таким чином, станом на 01.09.2018 року спискова чисельність дітей буде складати 7 дітей. Враховуючи те, що відповідно до проведеного моніторингу діто – днів середня відвідуваність складає не більше 60% від спискового складу, щоденно відвідувати дитячий садок буде 3-4 дитини. Відповідно до норм діючого законодавства при такому фактичному відвідуванні в дитячому садку не можна складати перспективне меню та витрачати бюджетні кошти на харчування дітей. Сьогодні в селі Криворіжжя 70% вартості харчування дітей компенсує міський бюджет, а при наявності пільг від 85% до 100%. Фактична вартість харчування в 2018 році складає 32,0 грн. на день. Чи зможуть батьки сплачувати 100% вартість за харчування дітей, якщо за місяць треба буде сплатити за харчування до 700,0 гривень? 

Заступник міського голови Зла Світлана Леонідівна проінформувала, що відповідно до штатного розпису в ДНЗ №6 діє 7 штатних одиниць. Вартість утримання однієї дитини в рік складає 60,0 тис. грн. при цьому вартість утримання однієї дитини на рік в міських дитячих садках - 22,9 тис. грн. В разі утримання 4 дітей вартість збільшується до 165,0 тис. грн. Тому при розгляді даного питання не можна забувати про ефективне використання бюджетних коштів.
Олександр Петрович доповів, що пропонується декілька варіантів вирішення цієї непростої проблеми, самі оптимальні це:
1) створення короткотермінової групи, яка буде функціонувати до обіду без харчування;
2) підвіз дітей шкільним автобусом до міського ДНЗ.
За результатами обговорення було вирішено призупинити навчально – виховний процес ДНЗ № 6 "Чебурашка" з 01.09.2018 року у зв’язку з відсутністю контингенту дітей. Міськвиконкому доречено відпрацювати питання збереження об’єкту та організувати підвіз дітей до міського ДНЗ №1 "Світлячок".

1

6