Сходка на вул. Джерельна

DSCN3928

23 травня 2018 року в м. Нова Одеса за ініціативою депутата міської ради Мороз Н.В. була проведена сходка по вул. Джерельна.

 

23 травня 2018 року в м. Нова Одеса за ініціативою депутата міської ради Мороз Н.В. була проведена сходка по вул. Джерельна.
В сходці взяли участь заступник міського голови Зла С.Л., керуючий справами міськвиконкому Чубук Г.П., директор КП «Новоодеський міський водоканал» Савченко О.Ю., т.в.о. директора КП «Правопорядок» Дзензура М.Л. та біля двох десятків жителів вулиці.
На сходці були розглянуті питання щодо наявності дозвільних документів у власників АЗС, яка розташована на вул. Джерельна №1, на її реконструкцію з улаштуванням газового автомобільного заправного пункту мобільного типу. Досягнуто домовленності, що, оскільки сьогодні до повноважень міської влади це питання не відноситься, з метою з’ясування обставин міськвиконкомом буде направлено запит до Державної архітектурно-будівельної інспекції Миколаївської області.
Мешканцями було внесено пропозицію щодо облаштування дитячого майданчика для малечі цієї та судніх вулиць. Тож за домовленістю з керівництвом міста вже найближчим часом буде проведено погодження місця розташування дитячого майданчика, а в подальшому надано допомогу транспортом для його благоустрою та необхідними матеріалами для його облаштування.

DSCN3944
Однією з тем обговорення було освітлення вулиці Джерельної. Як відомо, в останні роки в нашому місті здійснено роботи з освітлення багатьох вулиць та мікрорайонів, тож мешканці цікавились – коли ж і до них дійде черга. Зрозуміло, що водночас освітлити місто зі 112 вулицями неможливо. Проте відповідь представників міської влади заспокоїла – вже у цьому році за умов виконання міського бюджету роботи будуть неодмінно виконані.
На сходці були розглянуті і інші питання життєдіяльності мешканців вулиці.

DSCN3915