Останній дзвоник в школах міста

дзвоник

25 та 26 травня 2018 року в загальноосвітніх навчальних закладах для школярів нашого міста відбулась найважливіша подія, яку поза всяким сумнівом вони очікували цілий рік.
І якщо учні молодших класів з нетерпінням чекали останнього дзвоника, який відпустив їх на довгоочікуваний відпочинок, то випускники почули свій останній шкільний дзвінок!
Від міської ради на свято в ЗОШ №1 завітала секретар міської ради Пустовойденко О.П., в ЗОШ №2 та Гуманітарній гімназії побував міський голова Поляков О.П. В ЗОШ №3 міську владу представляла начальник відділу з соціальних питань, молоді, спорту та співпраці з громадськими організаціями апарату виконкому Ситчик Л.В.
Від керівництва міста грамоти за високі досягнення у навчанні та активну участь в громадському житті та стипендію міської ради в розмірі 2000 грн. отримали Пащенко Тетяна – ЗОШ №1; Бескромна Валентина – ЗОШ №2; Завтура Катерина – ЗОШ №3; Гажа Олександр та Дорошко Вікторія – гуманітарна гімназія.

Дзвоник 7
За доброю традицією на урочистих лінійках медалістів було нагороджено грамотами і подарунками за високий рівень знань та значні досягнення в навчанні: Білоус Ірина та Мігачова Галина – ЗОШ №1; Трофименко Яна та Рибак Надія – ЗОШ №3.
Члени молодіжного виконкому отримали також подяки за активну громадську позицію, співпрацю з органами місцевого самоврядування, активну участь в розвитку молодіжного руху в місті та подарунки (Білоус Ірина, Пащенко Тетяна, Мігачова Галина – ЗОШ №1, Трофименко Яна, Несмашна Катерина – ЗОШ №3).

Щиро вітаємо вас, дорогі діти, педагоги, батьки із закінченням навчального 2018 року.

Дзвоник 8

дзвінок