День захисту дітей

день захисту дітей 9

1 червня вже за традицією в районному будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного дня захисту дітей - свята, яке поєднує в собі дитячі успіхи та мрії, а також гордість та надії за дітей дорослих.
Привітати дітей зі святом завітав міський голова Поляков Олександр Петрович, наголосивши, що ми робимо все можливе, щоб всі діти зростали в любові і достатку, виховувалися на українських звичаях та традиціях, змогли реалізувати свої таланти та здібності і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. Адже наші діти – це наше майбутнє і майбутнє нашої держави. З нагоди свята міський голова вручив всім дитячим садочкам подарунки.
Також Олександр Петрович нагородив грамотами та пам’ятним подарунком переможця обласного конкурсу «Мій тато герой – захистимо Україну разом!», за перше місце в дошкільній групі «Разом : дитина – родина» та в номінації «Глядацькі симпатії» вихованця дошкільного закладу № 1 «Світлячок» Ямбаршева Святослава.

день захисту дітей 1
Урочистості продовжились святковим концертом, який підготували викладачі та вихованці дошкільних закладів міста. Глядачі гучними аплодисментами зустрічали таночки маленьких курчаток та бджілок, домовиків та пустунів з горщиками, маленьких леді та джентльменів, красунь на ромашковому полі та запальний танок в стилі «ретро». Дзвінко звучали веселі пісні про тата та про друзів. Всіх присутніх зачарували зворушливі танцювальні композиції у виконанні дітей з мамами та татами. Яскравою та оптимістичною була фінальна композиція «Про Україну». 
На завершення заходу всіх дітей частували морозивом, люб’язно наданим постійним спонсором свята - приватним підприємством «Шисхол».

день захисту дітей 10 день захисту дітей 3

день захисту дітей 4

день захисту дітей 6

день захисту дітей 7

дзд1

дзд

день захисту дітей