Управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Миколаївської районної військової адміністрації повідомляє:

Національний проект з цифрової грамотності «Дія.Цифрова освіта»

Міністерство цифрової трансформації України започаткувало національний проект з цифрової грамотності «Дія.Цифрова освіта». Основною метою якого є безкоштовне опанування цифрових навичок за новим сучасним форматом – освітні серіали.    

   Пропонуємо всім приєднатися до національного тестування цифрової грамотності на порталі Дія.Цифрова освіта (https://osvita.diia.gov.ua) ви все ще маєте можливість пройти курси від проєкту “Дія. Цифрова освіта”. Це безоплатно.

Що ж ви можете:

- скласти тест на цифрову грамотність Цифрограм;

- подивитися освітні серіали “Основи кібергігієни”, “Кіберняні”, “Обережно! Кібершахраї”, “Безпека для дітей в інтернеті”;

- пройти курси проєкту “Дія. Цифрова освіта” на різноманітні теми.

У тесті оцінюються цифрові компетентності у шести сферах:

  • Основи комп’ютерної грамотності
  • Інформаційна та медіаграмотність. Вміння працювати з даними
  • Створення цифрового контенту
  • Комунікація і взаємодія у цифровому суспільстві
  • Безпека у цифровому середовищі
  • Вирішення технічних проблем.Навчання впродовж життя у цифровому суспільстві

           Тест зорієнтує, які саме компетенції варто вдосконалити. Після складання тесту кожен учасник отримує електронний сертифікат, де вказуються кількість балів і рівень володіння. Також покращити рівень цифрової грамотності по окремих сферах можна на національній онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта,  де постійно оновлюються освітні серіали. 

Працівники Миколаївської райдержадміністрації спільно з територіальними громадами також долучилися до участі в проєкті. Співробітників залучено до перегляду освітніх серіалів, це дозволить краще використовувати цифрові технології під час роботи. Складено тести, що дає можливість будь-кому перевірити свій рівень цифрових знань та отримати відповідний електронний сертифікат.

Працюємо — перемагаємо!