Формується стрілецький батальйон ЗСУ
![photo 2023 02 09 10 12 45](/images/kontent/Novini/0.2023/02/photo_2023-02-09_10-12-45.jpg)
Миколаївський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки продовжує прийом патріотично-налаштованих та вмотивованих громадян – захисників України для формування стрілецького батальйону ЗСУ.
Миколаївський обласний ТЦК та СП запрошує військовозобов’язаних громадян України віком від 18 до 60 років, які перебувають на військовому обліку, внутрішньо переміщених осіб, або які тимчасово перебувають на території Миколаївської області приєднатися до лав стрілецького батальйону ЗСУ.
☑️Приєднатися можна в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки Миколаївської області за місцем проживання, зокрема:
- Миколаївський ОТЦК та СП
- Миколаївський РТЦК та СП:
2 відділ Миколаївського РТЦК та СП (Нова Одеса)