Свято Першого дзвоника та День знань

дзвоник 4

   1 та 3 вересня у Новоодеських школах та гімназії відзначили свято Першого дзвоника та День знань.  Особливим і, безперечно, визначальним у житті цей день став для милих першачків. Цього року майже для 200 першокласників, які сіли вперше за парти в нашому місті, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.1 школа

   Не менш важливим дзвоник був для одинадцятикласників. Для них  цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні  випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці і звитяги, дорогами своїх батьків та дідів, і торуватимуть власні шляхи, щоб творити свою Державу.   

дзвоник 3  

   У черговий раз школи гостинно відчинили для учнів свої двері і запросили   у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

  Традиційно, урочистості відвідав міський голова Поляков О.П. Він привітав дітей та їхніх батьків, педагогічні колективи в загальноосвітніх школах № 2, 3. Загальноосвітню школу №1 відвідала заступник міського голови Зла С.Л., Новоодеську гуманітарну гімназію - секретар міської ради Пустовойтенко О.П. Всі бажали плідного, цікавого та змістовного року, досягнення омріяної мети. Святкові дійства були наповнені добром, миром, злагодою, почуттям єдності. Традиційно продзвенів перший дзвінок, який покликав школярів на перший урок.

дзвоник 1