в День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
![345321557 9195504783853538 3111671370019855657 n](/images/kontent/Novini/0.2023/05/345321557_9195504783853538_3111671370019855657_n.jpg)
8 травня у центральному сквері м.Нова Одеса відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З вітальними словами до присутніх звернувся міський голова О.Поляков.
![345273091 6897118500305190 8640811081380487733 n](/images/kontent/Novini/0.2023/05/345273091_6897118500305190_8640811081380487733_n.jpg)
Присутні вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання, у виконанні учасників художньої самодіяльності звучали зворушливі тематичні пісні.
![345259706 694237872710450 2531433138458928135 n](/images/kontent/Novini/0.2023/05/345259706_694237872710450_2531433138458928135_n.jpg)
Мітинг завершився покладанням живих квітів до пам’ятних знаків та Братських могил.
![345296401 1001142914389104 4913782406865072182 n](/images/kontent/Novini/0.2023/05/345296401_1001142914389104_4913782406865072182_n.jpg)
В цей день міський голова Олександр Поляков, секретар міської ради Олена Брусенко, голова ГО ветеранів України Новоодеської громади Людмила Журавель спільно з делегацією на чолі з в.о. голови Миколаївської обласної ради Антоном Табунщиком відвідали учасників бойових дій Другої світової війни та остарбайтерів, які проживають на території громади, вручили їм продуктові набори та подарунки.
Учасники делегації поспілкувалися із Турушевою Майєю Андріївною, Нікітіним Володимиром Григоровичем, Букатчук Марією Василівною, Кушнір Янкою Стахівною, послухали розповіді про свою нелегку долю.
Поважні свідки воєнних подій з радістю приймали вітання, дякували за увагу і щиро бажали Україні миру, адже знають, якою дорогою ціною доводиться його здобувати.