Спартакіада трудових колективів

Спартакіада 11

Пролунали фінальні свистки, підведено підсумки вже традиційної міської спартакіади трудових колективів, присвяченої 242-й річниці заснування міста Нова Одеса. В цьому році в Спартакіаді взяли участь вісім команд підприємств, установ та організацій нашого міста: Новоодеської районної державної адміністрації,  районного відділу освіти,  виконавчого комітету Новоодеської міської ради, Центральної районної лікарні, збірної команди 21 державної пожежно-рятувальної частини головного управління ДСНС України, Новоодеського аграрного ліцею, приватних підприємців міста та ветеранів спорту, яких об’єднало ДСТ «Колос».  Згідно  положення змагання проводилися з семи видів спорту: міні-футболу, волейболу, шахів, стрільби з пневматичної зброї, настільного тенісу та легкоатлетичної естафети та вперше у грі в «Доміно».

Спартакіада 14

Змагання розпочалися з легкоатлетичної естафети участь в якій взяли сім команд. Перемогу в цьому виді спорту святкувала команда відділу освіти райдержадміністрації у складі: Міркулової А., Ярошевської А., Верланова Р., Миндрула О. Друге місце посіла команда  21 ДПРЧ ГУ ДСНС України у складі: Єгорової М.,  Мекшенєвої О., Ляха В. та Вовненка М. Бронзовим призером естафети стали представники команди Новоодеського професійного аграрного ліцею у складі: Різніченко О., Дяченко І., Лозового О., Ілюхіна Р.

Спартакіада 1

Цікавою та напруженою була боротьба в змаганнях з шахів. В підсумку І місце посіла команда центральної районної лікарні, друге та третє місця посіли, відповідно команди Новоодеського аграрного ліцею та відділук освіти РДА. В особистій першості у чоловіків фаворитом став представник команди ліцею Веденєєв А., друге місце посів Цуркан Г. – представник команди ветеранів спорту, бронзовим призером став представник команди відділу освіти РДА Шеремет О. Серед жінок в особистому заліку перше місце посіла Зізда Т., друге -  представниця команди відділу освіти Гришина А., третє - представниця Новоодеської райдержадміністрації  Дяченко О.

Спартакіада 3

Гострою та цікавою була боротьба за першість зі стрільби із пневматичної зброї. Зазначимо, що всі вісім команд заявили своїх представників для участі у змаганнях. Фаворитами стали команди ветеранів спорту міста та відділу освіти РДА, які і посіли відповідно І та ІІ місця. Третє місце, з невеликим відставанням посіла команда Новоодеської райдержадміністрації. В особистій першості серед чоловіків лідирував освітянин Андреєв В., який вибив 46 очок з 50 можливих, друге місце поділили представники ветеранів спорту міста Бутенко А. та приватних підприємців Гетьманенко О, вибивши 42 очка. У жінок в особистому заліку пальму першості отримала представниця виконавчого комітету Новоодеської міської ради Литвиненко Т. з результатом 43 очка, друге та третє місце відповідно посіли представниці команд Новоодеської райдержадміністрації Тищенко О. ( 42 очка) та ветеранів спорту Кав’юк Т. (41 очко).

Спартакіада 2

Цікаво розвивалися події у боротьбі за першість у змаганнях з волейболу, в яких взяли участь п’ять команд. Місця ж розподілилися наступним чином. Перемогу святкувала команда приватних підприємців, друге місце посіла команда ветеранів спорту, третє місце в напруженій боротьбі виборола команда відділу освіти РДА.

Спартакіада 4

Спартакіада 5

Після проведення чотирьох видів Спартакіади боротьба в останніх  видах обіцяла бути цікавою та напруженою. Тож гостро та емоційно розвернулася боротьба за першість в змаганнях з настільного тенісу та в грі «Доміно», які відбулися 13 вересня. Серед чоловіків абсолютним переможцем  в змаганнях з настільного тенісу став представник команди  приватних підприємців  Васильєв О. Друге і третє місця відповідно зайняли представники команд ветеранів спорту Тарасюк О. та 21 ДПРЧ ГУ ДСНС України Антоненко А. У жінок місця розподілилися наступним чином: І місце посіла представниця команди відділу освіти Гришина А. на ІІ місці – представниця команди 21 ДПРЧ ГУ ДСНС України Ващинська О., бронзовим призером стала представниця команди виконкому міськради Данелюк Л. В командному заліку з настільного тенісу перше місце посіла команда відділу освіти РДА, друге – команда 21 ДПРЧ ГУ ДСНС України, третій п'єдестал зайняла команда ветеранів спорту.

Спартакіада 6

Особливий інтерес у вболівальників визвали змагання в грі «Доміно», адже проводились вони вперше і фаворитів важко було визначити. В результаті переможцями стали представники ЦРБ – Завтура О. та Кукол В., другою була команда приватних підприємців, третє місце посіла команда ветеранів спорту.

Спартакіада 8

Спартакіада 7

14 вересня відбулися змагання в останньому виді Спартакіади з міні – футболу. В фінальній частині змагань з міні - футболу кожна гра була цікавою, напруженою, емоційною. За іграми слідкувало багато вболівальників, які отримали справжнє задоволення від змагань.  Місця ж розподілилися наступним чином: перше місце посіла команда 21 ДПРЧ ГУ ДСНС України, друге місце виборола команда виконавчого комітету Новоодеської міської ради, третє – відділу освіти РДА.

Спартакіада 9

Спартакіада 12

Спартакіада 13

По закінченню змагань відбулася церемонія нагородження переможців та призерів в усіх семи проведених видів спорту як в командному так і в особистому заліку. Нагородження проводив міський голова Поляков О.П., який привітав команди учасниці з перемогами та спортивними досягненнями. Як зауважив Олександр Петрович, Спартакіада цього року була цікавою, напруженою та до останнього виду змагань непередбачуваною, а також висловив надію про те, що в міській Спартакіаді  2019  року візьме участь більше команд трудових колективів нашого міста.

Спартакіада 16

В особистому заліку переможці та призери були нагороджені грамотами виконавчого комітету Новоодеської міської ради, команди – переможці в окремих видах спорту отримали пам'ятні кубки. Жодна з   команд не залишилася без нагород.В загальному заліку переможцями Спартакіади стала команда відділу освіти райдержадміністрації, друге місце посіла команда ветеранів спорту міста, бронзові нагороди виборола команда Центральної районної лікарні.

Спартакіада 15

Урочисте нагородження переможця та призерів в загальному заліку Спартакіади відбудеться під час проведення  урочистостей, присвячених 242 – й річниці заснування міста Нова Одеса 29 вересня на стадіоні «Колос».