Інтелектуальні баталії молоді

Інтелектуальні ігри 6

 13-14 жовтня в актовому залі Новоодеської загальноосвітньої школи № 1 відбувся вже традиційний відкритий фестиваль інтелектуальних ігор серед школярів та студентської молоді міста на Кубок Новоодеського міського голови. Учасниками фестивалю були 12 команд ерудитів з міст  Миколаєва, Нової Одеси та району.

Інтелектуальні ігри 7

В програмі фестивалю було сім ігор: турнір «Що? Де? Коли?» та «Негритянський ЩДК», ігри «Рулетка», командна «Своя гра»,  «Знавців пісні», «Даугавпілс», «Пентагон», «Алфавіт» та музична «Своя гра». Турнірна гра відбувалась паралельно в трьох вікових групах: серед молодших школярів (учнів 7-9 класів), старших школярів (учнів 10-11 класів) та дорослих команд. За результатами інтелектуальних баталій в молодшій шкільній категорії кубок Міського голови отримала команда гімназистів «Мудра сова», в старшій шкільній віковій групі перемогу знову святкувала команда з Новоодеської гуманітарної гімназії  «Наутилус». В старшій віковій групі перемогла команда «Синій трактор»

Інтелектуальні ігри 8

Команди - переможці отримали кубки - талісмани інтелектуальних ігор – статуетки «Мудра сова». Також всі команди – переможці та призери інтелектуальних ігор були нагороджені грамотами виконавчого комітету Новоодеської міської ради.

Інтелектуальні ігри 1

            Закриваючи фестиваль, міський голова подякував  відкритому інтелектуальному клубу м. Нова Одеса «ВІКНО» та особисто його Президенту  І.М.Проценку за роботу, яку проводить він із талановитою молоддю нашого міста, надаючи дітям можливість реалізації власних інтелектуальних  здібностей, залучаючи дітей та підлітків до традицій змістовного і корисного дозвілля.

Інтелектуальні ігри 5

Інтелектуальні ігри 4

Інтелектуальні ігри 2

Інтелектуальні ігри 3