Нова Одеса відзначила 74-у річницю визволення України від фашистських загарбників.

мітинг 6

В місті пройшли святкові заходи присвячені 74-й річниці визволення України від фашистських загарбників. Свято встановлене відповідно до Указу Президента України Віктора Ющенка від 20 жовтня 2009 року.

26 жовтня 2018 року о 9.00 відбулися покладання квітів до меморіалу Курган Слави, до пам’ятника загиблим воїнам в роки Другої Світової війни, а також святковий мітинг приурочений 74-й річниці визволення України від фашистських загарбників. Під час проведення масових заходів в центральному сквері міста біля пам'ятника загиблим воїнам учні загальноосвітньої школи № 1 несли почесну варту.

Також міський голова Поляков О.П. спільно з головою районної громадської організації ветеранів війни та праці Антоневич А.М. відвідали 16 мешканців міста Нова Одеса ветеранів учасників бойових дій в Другій Світовій війні та остарбайтерів, а також вручили святкові листівки та пам'ятні подарунки.

 Святкові заходи в центральному сквері міста біля  пам’ятника загиблим воїнам в роки Другої Світової війни

мітинг 1

мітинг 8

мітинг 7

 

Міський голова О.П. та голова районної громадської організації ветеранів війни та праці Антоневич А.М відвідали ветерана Другої Світової війни Донія М.Р. та Турушеву М.А.

мітинг 9

мітинг 10

мітинг 5