Змагаються шахісти

Шахи 7

Вже дванадцятий раз в місті Нова Одеса пройшов турнір з шахів пам'яті Челяка П.П., який відбувся 3 листопада 2018 року в Новоодеській загальноосвітній школі № 1. Цей турнір, який проводиться Новоодеською міською радою щорічно, вже став традиційним і щороку збирає велику кількість шахістів, бажаючих взяти в ньому участь. Ось і цього року він зібрав біля 30 учасників, чоловіків та жінок з міста Нової Одеси, Миколаєва, Єланця та населених пунктів нашого району, які виборювали першість у шахах.

Шахи 3

В урочистому відкритті турніру взяли участь міський голова Поляков О.П., який привітав учасників турніру та відмітив, що проведення цього турніру – це данина пам'яті пропагандисту фізичної культури та спорту, визначній особі серед спортивної спільноти як міста так і всього району – Челяку Павлу Петровичу та побажав усім учасникам удачі та успіху у змаганнях.

Шахи 9

Щороку приїздить на турнір брат Павла Петровича – Володимир Михайлович, який всі 12 років являється головним спонсором цього турніру. Цього року він підготував кожному учаснику змагань пам'ятні подяки та призові. На церемонії відкриття він подякував учасникам турніру за участь та за вагомий вклад в популяризацію гри в шахи в місті Нова Одеса та за її межами. Володимир Михайлович привітав усіх учасників та побажав перемоги у чесній боротьбі найсильнішому, а також подякували організаторів за збереження шахових традицій в нашому місті.

Шахи 4

Протягом майже семи годин турніру спортсмени змагалися у шахових баталіях. В результаті підведених підсумків, судді оголосили призерів та переможців турніру.

Шахи 6

Шахи 8

Шахи 5

Серед чоловіків перше місце посів Міріченко В., ІІ місце у Зубова О., ІІІ місце виборов Погребняк П. Серед жінок перемогу святкували три шахістки – це Зізда Т., Бібікова С. та Прокопець А.

Шахи 2

Всі призери та переможці турніру були нагороджені грамотами виконавчого комітету Новоодеської міської ради та цінними подарунками. Пам'ятні подяки та грошові винагороди переможцям, призерам та всім учасникам турніру вручив брат Челяка П.П. – Володимир Михайлович Челяк.

Шахи 1

                                                                                                                                    Ситчик Л.В.