Шаную воїнів, біжу за героїв України
![367497014 633924915386693 5998411664146299252 n](/images/kontent/Novini/0.2023/09/367497014_633924915386693_5998411664146299252_n.jpg)
29 серпня 2023 року Новоодещина долучилася до Всеукраїнського забігу в пам'ять про захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Захід відбувся на міському стадіоні "Колос". У забігу на 2 км. участь взяли понад 80 учасників: вихованці КДЮСШ, представники ПАЛ, міських закладів освіти, мешканці міста. Кожен учасник обрав для себе ім'я бійця, якому присвятив забіг. По завершенню, всі учасники отримали пам'ятну емблему заходу.
![368355620 633925192053332 5006681448133775721 n](/images/kontent/Novini/0.2023/09/368355620_633925192053332_5006681448133775721_n.jpg)
Вічна і світла пам'ять захисникам України!