Новорічні свята

Дк для дітей 1

 Мабуть, ті, хто найбільше чекають прийдешніх свят – наші найголовніші життєві радощі – наші діти. Саме вони дуже вірять в чудеса та в казку, точно знають, що Дід Мороз ось-ось постукає до них у вікно, або тихенько залишить подарунок під ялинкою, вірять у всемогутню силу добра, яка обов’язково переможе, й тим самим додають сили нам. Новий рік, в першу чергу, – це свято для наших діток, тому, хто, як не ми, маємо подарувати їм казку. В нашому місті наприкінці кожного року традиційно проводяться для малечі новорічні ранки, адже саме вони для всіх нас є чи не найяскравішими спогадами з дитинства .

З 28.12 по 14.01.18 в місті відбулися новорічні заходи для дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних родин, дітей учасників АТО, дітей з  інвалідністю. Всі вони отримали солодкі подарунки від міського голови. У гості до дітлахів завітала  Дід Мороз, Снігуронька та Баба-Яга,  діти відгадували загадки, співали пісні, танцювали, пройшли чимало естафет та мали можливість потанцювати навколо ялинки зі Снігуронькою, Дідом Морозом  та казковими героями. Загалом новорічні ранки подарували  гарний настрій та чимало нових вражень.

новий рік ДК 2

новий рік ДК 3

новий рік ДК 4

новий рік ДК 1

Дк для дітей 2

Дк для дітей 3

Дк для дітей 4

Дк для дітей 5

Дк для дітей 6

меланка 2019 2

14 січня біля будівлі міської ради за ініціативи міського голови Полякова О.П. відбулося театралізоване дійство «Щедрий вечір». Свято підготували учасники художньої самодіяльності районного будинку культури.

Артисти щедрували, засівали співами, вітали присутніх з Новим роком та Різдвом Христовим. Не обійшлося  й без традиційного водіння кози, а також усіх розвеселили Василь та Меланка.

Захід пройшов у домашній, теплій атмосфері, подарувавши багато позитивних емоцій, гарний та святковий настрій усім: і учасникам дійства, і всім глядачам присутнім на святі.

Працівники міськвиконкому пригостили всіх присутніх випічкою та гарячим чаєм.

меланка 2019 3

меланка 2019 4

меланка 2019 5

меланка 2019 7

меланка 2019 8

меланка 2019 9