Психологічний семінар – тренінг за участю експертів Данської ради у справах біженців
![428640656 725249846254199 5261804331422722344 n](/images/kontent/Novini/0.2024/02/428640656_725249846254199_5261804331422722344_n.jpg)
19 лютого 2024 року в Новій Одесі відбувся психологічний семінар – тренінг з підвищення рівня поінформованості з гендерних питань, рівня гендерної культури та чутливості жінок.
Експерти Данської ради у справах біженців пропонували психологічний та правовий захист мешканкам міста.
«Такі заняття допомагають не зупинятись, розвантажитись та ефективніше рухатись вперед. Арт-терапія - справді суперова! Не сподівалась, що власноруч можу створити такий шедевр»,- фідбек від учасниць .
![428643018 725249856254198 2934686974636448387 n](/images/kontent/Novini/0.2024/02/428643018_725249856254198_2934686974636448387_n.jpg)
Данська рада у справах біженців в Україні реалізує та підтримує ініціативи гуманітарної допомоги по всій Україні. Робота з психосоціальної підтримки можлива завдяки фінансуванню цивільного захисту та гуманітарної допомоги Європейського Союзу, Бюро з питань гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку, Гуманітарного фонду для України.