Експертний захід “Посилення демократичних процесів на місцевому рівні під час війни"
![432784106 740602878052229 2858740586293709495 n](/images/kontent/Novini/0.2024/03/432784106_740602878052229_2858740586293709495_n.jpg)
На запрошення Центру Розвитку Інновацій, в рамках проєкту «Посилення демократичних процесів у територіальних громадах», за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», представники Новоодеської міської громади на чолі з міським головою Олександром Поляковим взяли участь в експертному заході, який відбувся 21 березня в м. Київ.
![432783051 740602928052224 7898532614498078742 n](/images/kontent/Novini/0.2024/03/432783051_740602928052224_7898532614498078742_n.jpg)
![київ](/images/kontent/Novini/0.2024/03/київ.jpg)
З метою модернізації інструментів місцевої демократії під час війни, представники робочої групи отримали експертну підтримку в розробці плану реалізації Стратегії розвитку громади.
-
Аналітичний дашборд. Результати оцінки стану демократії участі на місцях під час повномасштабної війни.
Дякуємо за корисні поради та подальшу співпрацю.