Отримали допомогу «Пакунок Тепла».
![438163098_766353665477150_4272347372568408547_n.jpg](/images/438163098_766353665477150_4272347372568408547_n.jpg)
ГО «ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ УКРАЇНИ» в рамках програмної співпраці з Дитячим фондом Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні, через системи захисту дітей та надання соціальних послуг у разі екстреного реагування, реалізувала проект «Забезпечення системного реагування на потреби дітей, які повернулися до біологічних сімей з інтернатних закладів та дітей груп ризику».