Турнір з волейболу присвячений 30-ій річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

Волейбол Афгав 1

 16 лютого 2019 року в спортивній залі Новоодеської загальноосвітньої школи № 2 відбувся традиційний міський турнір з волейболу присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ій річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.  В церемонії відкриття турніру взяли участь міський голова  Поляков О.П., голова районної організації ветеранів Афганістану, воїнів-інтернаціоналістів та офіцерів запасу Гаврюткін Ю.О., воїни – інтернаціоналісти Довбнюк М., Андрійчук П., Пампуха Ю.

Волейбол Афгав 4

Всі виступаючі перед учасниками змагань відзначали значимість цієї події в історії нашої держави, наголошували на необхідності збереження пам'яті про героїчні подвиги наших земляків під час виконання інтернаціонального обов'язку для наступних поколінь, а також бажали всім командам перемоги.
Право покласти квіти до пам'ятного знаку воїнам – інтернаціоналістам було надано воїнам – інтернаціоналістам Довбнюку М. та Андрійчуку П. 

Волейбол Афгав 5

Участь у турнірі взяли 3 команди, які представляли спортивні колективи міста Нова Одеса, а також с. Себине. Боротьба за головні нагороди була гострою та запеклою, тож змагання були цікавими.

Волейбол Афгав 7

Волейбол Афгав 9

Волейбол Афгав 11

Волейбол Афгав 12

Волейбол Афгав 15

Волейбол Афгав 17

Волейбол Афгав 23

Волейбол Афгав 18

Волейбол Афгав 19

Волейбол Афгав 21

Волейбол Афгав 28

За підсумками змагань переможцем стала команда «Нова Одеса -1» у складі: Матіна Г., Науменка С., Кочергіна С., Мельніченка Я., Редзюка О., Бовкуна А., Кісіля Р. Друге та третє місця посіли відповідно команди с. Себине  та «Нова Одеса – 2».

Волейбол Афгав 27

Всі команди  були нагороджені грамотами виконавчого комітету Новоодеської міської ради, медалями та  грошовими винагородами.
Особливу подяку організатори змагань висловлюють спонсору турніру Мнацаканяну Карену.

Волейбол Афгав 29