Спортивні змагання прис’ячені 75 річниці визволення міста Нова Одеса від нацистських загарбників

Гирі Футбол 2

16  березня на території  міської ДЮСШ до Дня відсвяткувала 75 річницю визволення міста Нова Одеса від нацистських  загарбників було проведено відкрита першість міської ДЮСШ з міні – футболу та гирьового спорту.

На змаганнях були  присутні міський голова Поляков Олександр Петрович, начальник відділу з питань молоді спорту та зв’язку з громадськими організаціями  міської ради Ситчик Лариса Валеріївна, завідуюча міським краєзнавчим музеєм Данелюк Людмила Вікторовна.

Гирі Футбол 3

Спортивний захід відкрила начальник відділу з питань молоді спорту та зв’язку з громадськими організаціями міської ради Ситчик Лариса. Хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника – могили захоронення воїнів –визволителів було вшановано значну подію для нашого міста та всього світу в цілому.

Гирі Футбол 4

Поляков Олександр Петрович  у святковій промові наголосив про подальшу необхідність пропаганди спорту, як здорового способу життя побажав учасникам змагань успіху у спортивній боротьбі та особистих рекордів. Завідуюча міським краєзнавчим музеєм Данелюк Людмила розповіла про події березня 1944 року, які відбувались в акваторії річки Південний Буг 75 років потому.   Одноразово розпочались змагання з гирьового спорту , та міні-футболу у яких взяли участь команди юнаків  загальноосвітніх шкіл міста серед них приймала участь команда дівчат.

Гирі Футбол 6

Гирі Футбол 5

Гирі Футбол 7

Гирі Футбол 9

У результаті проведених змагань з гирьового спорту двоєборство (поштовх + ривок)  ІІІ місце серед юнаків до 18 років вага гирі 16 кг. зайняв Кандебаров Денис з результатом 195 підйомів ІІ місце Тарасенко Олександр 230 підйомів, І місце виборов Твердий Євген з результатом 247 підйомів.

Гирі Футбол 8

Серед юніорі у двоєборстві гирі 24 кг. ІІІ місце зайняв Данілов Віктор, з результатом 118 пдійомів, ІІ місце Чепіженко Олександр 166 підйомів, І посів Дурненко Олександр.Серед юних футболістів кращими були вихованці ЗОШ № 3 тренер Риженко С.В., вони посіли І місце, ІІ місце зайняла ЗОШ № 1 тренер Мараховський Ю.Д., ІІІ місце за гуманітарною гімназією тренер Миндрул Д.А.

Гирі Футбол 11

Переможці, та призери змагань були нагороджені  грамотами міської ради, та цінними подарунками.