Останній дзвоник - буває лише раз у житті

зош1 3

 

Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас.

Для більшої частини учнів це просто оповіщення про прихід шкільних канікул. Три місяці свободи від строгого розпорядку дня, ранніх пробуджень, підручників і контрольних. На три довгих місяці можна забути про парти, вчителів і зубріння.

Але для декого закінчення шкільного року пов'язано не тільки з радістю, але і з побоюванням, легким смутком, надіями … Для тих, хто цього року закінчує школу, останній дзвоник є відліком початку найбільшої зміни в житті. Вони начебто і не зовсім дорослі ще, але вже й не діти. Попереду ще море тривоги у вигляді випускних та вступних іспитів.

гімназія 3

зош1 2

Аби розділити радість цього свята, міський голова О.Поляков завітав на святкові лінійки в освітні заклади міста. В своїх вітаннях Олександр Петрович зазначив, що сьогодні молодь – найбільш чутлива та уразлива частина суспільства. Підтримка молоді - це не вирішення її проблем,  насамперед, це  надання їй можливостей власними силами долати їх. А також закликав вивчати ті професії, до яких лежить душа і до яких є таланти, займатись фізичним та духовним розвитком, вивченням іноземних мов, бути відкритими для нових знань, ідей та знайомств, бути гордістю своїх батьків.

гімназія 4

зош1 1

На святах Останнього дзвоника міський голова вже традиційно вручив нагороди стипендіатам Новоодеської міської ради, відмінникам навчання та активістам молодіжного руху міста.

П'ять учнів міста стали стипендіатами Новоодеської міської ради та отримали кошти в розмірі 2000 грн. кожний. Це учні Новоодеської гуманітарної гімназії Ніколаєнко Андрій та Лобода Софія, учні Новоодеських загальноосвітніх шкіл № 1 – Пазюк Марія, № 2 – Бескромна Валентина, № 3 – Завтура Катерина. 

гімназія 1

гімназія 2

За високий рівень знань та значні досягнення в навчанні цінними подарунками на святкових лінійках були нагороджені випускники, які закінчили навчальні заклади з відзнаками. В Новоодеській гуманітарній гімназії це Ніколаєнко Андрій, Боровська Анна, Лєбєдєв Руслан, Полякова Дар’я, випускниця Новоодеської зош № 2 Бескромна Валентина та випускниця Новоодеської зош № 3 Завтура Катерина.

зош1 4

Грамоти та цінні подарунки також були вручені випускникам -активістам молодіжного руху міста, членам молодіжного виконавчого комітету Новоодеської міської ради  Трибушенку Артему, Бойчук Катерині, Поляковій Дар’ї, Томенчук Катерині, Тарасенку Олександру, Іванову Івану, Танчинцю Вадиму, Завтурі Катерині.

Щасливої долі і щастя доволі, дорогі випускники!!!

зош1 5