Aвтомобіль для перевезення осіб з інвалідністю, які мають порушення опорно - рухового апарату

Нова Одеса отримає автомобіль для перевезення осіб з інвалідністю, які мають порушення опорно - рухового апарату

З метою розширення соціальних послуг, поліпшення якості життя осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно – рухового апарату в березні 2018 року Кабінетом Міністрів України була прийнята Постанова № 189 "Деякі питання використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю, які мають порушення опорно - рухового апарату", якою передбачено відбір місцевих громад – претендентів на отримання спеціально обладнаного автомобіля.

Рішенням Новоодеської міської ради від 18 травня 2018 року № 8 в місті було створено Службу з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та затверджено Положення про дану службу. Виконавчий комітет Новоодеської міської ради, відповідно до Постанови, вперше подавав заяву про забезпечення спеціально обладнаним автомобілем в 2018 році. Нажаль, з 60 заяв позитивно дане питання було вирішено для 28 громад України, в яких були створені ОТГ. Можливо тому Нова Одеса в минулому році залишилась без автомобіля.

В 2019 році виконкомом було повторно подано документи до Міністерства соціальної політики України для придбання спеціально обладнаного автомобіля. І цього разу фортуна була більш прихильна. Відповідно до Наказу Мінсоцполітики від 23.05.2019 р. № 797 «Про забезпечення спеціально обладнаним автомобілем для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно – рухового апарату» автомобілем буде забезпечено Службу з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, утворену при Відділі з соціальних питань, молоді, спорту та співпраці з громадськими організаціями апарату виконавчого комітету Новоодеської міської ради.

Після отримання автомобіля від Міністерства соціальної політики України відповідна Служба розпочне свою роботу по наданню послуг з автотранспортного обслуговування осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно – рухового апарату та проживають на території міста Нова Одеса та села Криворіжжя. Про порядок та умови надання транспортних послуг Службою буде повідомлено додатково.