Новоодесити отримали спеціально обладнаний автомобіль для потреб осіб з інвалідністю

DSCN1185

 23 серпня 2019 року відбулася передача спеціально обладнаного автомобіля Службі з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, утворену при Відділі з соціальних питань, молоді, спорту та співпраці з громадськими організаціями апарату виконавчого комітету Новоодеської міської ради.

В святковому заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Трайтлі О.О., директор департаменту соціального захисту населення  облдержадміністрації Єльчієва О. Р., директор обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів  Чекарь І.К., Міський голова Поляков О.П., голова Новоодеської районної  організації «Союзу організацій  інвалідів України» Ігнатова Валентина Іванівна.

Нове авто нова одеса 5

Олександр Трайтлі привітав усіх присутніх з цією знаменною подією, подякувавши Міського голову та представників виконавчого комітету Новоодеської міської ради за небайдужість і  відповідальність, яку вони взяли на себе.

DSCN1220

Олександр Поляков подякував за подарунок та зауважив, що дана подія  вкрай важлива для жителів нашого міста, які мають порушення опорно-рухового апарату, а надання транспортних послуг Службою  сприятиме усунення бар’єрів в життєдіяльності осіб з інвалідністю, у реалізації їх прав та транспортної доступності, особливо людей на візках.

Нове авто нова одеса 8

Нове авто нова одеса 9Зауважимо, що сьогодні на Миколаївщині функціонує вже п’ять спеціалізованих служб перевезень осіб з інвалідністю. До 2019 року такі служби працювали лише в Миколаєві, Южноукраїнську та у Вітовському районі. В цьому році долучились громади Доманівщини та Новоодещини.

Нове авто нова одеса 10

Про затвердження Положення про службу з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно - рухового апарату