Даний старт Спартакіаді трудових колективів.

Спарта 2

6 вересня 2019 року даний старт вже традиційній міській спартакіаді трудових колективів, присвяченій 243-й річниці заснування міста Нова Одеса. В цьому році в Спартакіаді беруть участь сім команд підприємств, установ та організацій нашого міста: Новоодеської РС ГУ ДСНС України, Новоодеського професійного аграрного ліцею, збірна команда Новоодеської районної державної адміністрації та районної ради, ТОВ ФУД «ДЕВЕЛОПМЕНТ», районного відділу освіти, виконавчого комітету Новоодеської міської ради, Центральної районної лікарні.  Згідно  положення змагання проводяться з восьми видів спорту: міні-футболу, волейболу, шашок, стрільби з пневматичної зброї, настільного тенісу, легкоатлетичної естафети 4×100 метрів, доміно та перетягування канату.

Спарта 4

На стадіоні «Колос» відбулося урочисте відкриття Спартакіади. Учасників змагань привітав міський голова О.П.Поляков, який побажав успіхів всім командам та перемог в чесній спортивній боротьбі.

Змагання розпочалися з легкоатлетичної естафети 4×100 метрів участь в якій взяли всі команди. Перемогу в цьому виді спорту святкувала команда відділу освіти райдержадміністрації у складі: Судакової О., Верланова Р., Меркулової О., Михайлова О. Друге місце посіла команда 21 ДПРЧ ГУ ДСНС України у складі: Ващинської О., Єгорової М., Ляха В., Вовненка М.. Бронзовим призером естафети стали представники збірної команди  Новоодеської райдержадміністрації та районної ради у складі: Презиглей О., Колєснік  І., Ладига О., Довгань О.

Спарта 7

Гострою та цікавою була боротьба за першість зі стрільби із пневматичної зброї. Зазначимо, що сім команд заявили своїх представників для участі у змаганнях. Фаворитами стала  команд  виконавчого комітету Новоодеської міської ради ІІ та третє місце, з невеликим відставанням посіли команди Ценгтральної районної лікарні та відділу освіти РДА. В особистій першості серед чоловіків переможцями стали представники виконкому міськради Дзензура М. та відділу освіти Андреєв В. з результатом 37 очок,  третє місце посів представник команди 21 ДПРЧ ГУ ДСНС України Пономарьов М., показавши результат 31 очк0 з 50 можливи. У жінок в особистому заліку пальму першості отримала  представниця виконкому Новоодеської міськради Литвиненко Т. з результатом 39 очок, друге місце посіла  представниця команди Центральної районної лікарні Завтура О. з результатом 35 очок, а третє місце за представницею команди ліцею Резніченко О. з результатом 30 очок.

Спарта 5

Не менш цікавою та напруженою була боротьба в змаганнях з шашок. В результаті І місце посіла команда відділу освіти Новоодеської РДА, друге місце посіла збірна команда Новоодеської РДА та районної ради,  тетя сходинка п’єдесталу дісталась команді центральної районної лікарні. В особистій першості у чоловіків фаворитом став представник команди ТОВ ФУД «ДЕВЕЛОМЕНТ» Косюга С., друге місце розділили представники відділу освіти РДА Андреєв В. та Новоодеського аграрного ліцею Коваленко В., Серед жінок в особистому заліку перемогу отримала представниця збірної команди  райдержадміністрації та райради Дяченко О., друге місце посіла представниця Центральної районної лікарні Зізда Т., третьою стала представниця команди  відділу освіти РДА Гришина А.

Спарта 9

Але найвидовищною  була боротьба за першість у змаганнях з волейболу, в яких взяли участь чотири команди. Цікавою  була кожна гра, глядачам сподобалася гра кожної з команд. Місця ж розподілилися наступним чином. Перемогу святкувала команда Новоодеського аграрного ліцею, друге місце посіла команда відділу освіти РДА, третє місце в напруженій боротьбі виборола команда Центральної районної лікарні.

Спарта 10

Основна боротьба за перемогу та призові місця в Спартакіаді трудових колективів ще попереду.