Відбулася нарада з питань взаємодії правоохоронних органів з органами місцевого самоврядування

1 3

5 лютого за участю голів Новоодеської, Костянтинівської та Сухоєланецької територіальних громад  відбулася нарада з питань взаємодії правоохоронних органів з органами місцевого самоврядування. Керівники громад узгодили форму і порядок звітності,  обговорили перспективи створення поліцейських станцій, реалізацію проєкту «Поліцейський офіцер громади» в контексті гарантування безпеки та правопорядку на місцевому рівні. Як зауважив т.в.о. начальника відділення поліції №6 Миколаївського РУП ГУНП у Миколаївській області Андрій Коротченко реалізація вищезазначеного проєкту дасть змогу підвищити рівень довіри до правоохоронців, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень. Наголосив на необхідності облаштування приміщення в найближчі терміни.

1 11 2

 

 

 

 

 

Голови територіальних громад О. Поляков, А.Паєнтко та О.Постика висловили готовність посприяти у реалізації облаштування службових приміщень для поліцейських станцій.
За результатами наради узгоджено ряд спільних дій щодо подальшої роботи.

Звіт начальника поліції  перед населенням https://drive.google.com/file/d/1zOr_nGRzDZHWRLwsFx1GrBxQqI2P9aJt/view?usp=sharing