Працюють постійні комісії

12121

22 лютого під головуванням Казакуци В.В. відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань аграрно-промислового розвитку та екології. Серед присутніх членів комісії: Боровський С.Г., Дем’янова Н.М., Поліщук В.П., Хлівна-Андрєєва О.Г., Чернеуцан В.М. Присутні розглянули наступні питання:

 • Про затвердження договорів оренди земельних ділянок, додаткових угод про внесення змін до договорів оренди землі, договорів купівлі-продажу земельних ділянок, договорів про відшкодування втрат від недоотримання коштів за фактичне використання земельних ділянок
 • Про надання згоди на укладання договорів про відшкодування втрат від недоотримання коштів за фактичне використання земельних ділянок
 • Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в комунальну власність Новоодеській міській раді з метою подальшого розташування громадських пасовищ
 • Про внесення змін до рішення Новоодеської міської ради від 23 грудня 2020 року № 10 «Про прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність»
 • Про надання в оренду ТОВ «ПРИРОДНИЙ ДАР» земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (обслуговування комплексу будівель та споруд молочнотоварної ферми), розташованої за межами населеного пункту (вул. Садова №1-Б) в адмінмежахНовоодеської міської ради
 • Про відмову в наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (обслуговування комплексу будівель та споруд молочнотоварної ферми), розташованої за межами населеного пункту (вул. Садова 1-Б) в межах Новоодеської міської ради (гр. Крикуну Д.М.).
 • Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (гр. Корінному О.І.).
 • Про припинення права постійного користування земельною ділянкою ПАТ «НАСК «ОРАНТА» по вул. Кухарєва, 12, м. Нова Одеса).
 • Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності, яка перебуває у користуванні на умовах оренди АТ «Миколаївгаз»
 • Про надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі
 • Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок приватної власності зі зміною цільового призначення земельних ділянок та затвердження розміру втрат сільськогосподарського виробництва (гр. Остапенко О.Л. по вул. Центральна, 215).
 • Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок, укладених з АТ «Миколаївобленерго» (зміна ставок орендної плати).
 • Про внесення змін та продовження договорів оренди земель АТ «Миколаївобленерго»
 • Про прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність
 • Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Ювілейна, 41 в м. Нова Одеса, для подальшого продажу у власність
 • Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації таобслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій та передача земельної ділянки в оренду АТ «Миколаївобленерго»
 • Про надання дозволу на розроблення детального плану території в районі вулиці Соснова міста Нова Одеса
 • Про надання дозволу на розроблення детального плану території в районі вулиці Центральна, 35 міста Нова Одеса
 • Про надання дозволу на розроблення детального плану території в районі вулиці Комарова міста Нова Одеса
 • Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка передбачена до продажу на конкурентних засадах (аукціоні з набуття права оренди) (вул. Центральна, 1З).
 • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам України (Петров С.А., пров. Макарова, 6 м. Нова Одеса; Біган О.В., в. Центральна, 24 с. Троїцьке; Фомич В.Є. в. Тульчевського, 26а, с.Троїцьке; Сурдул І.Г., в. Набережна, 9, с. Підлісне; Бабенко О.А. в. Травкіна, 2, с. Троїцьке; Кутняк С.М. в. Травкіна, 4, с. Троїцьке).
 • Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості та передачу земельної ділянки в постійне користування КП «Правопорядок»
 • Про затвердження Положення про порядок надання земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах міста Нова Одеса
 • Про затвердження Положення про порядок надання земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності на території Новоодеської міської ради

     Спеціалісти відділу з питань земельних відносин та екології виконавчого комітету міської ради Ю.Гойман та А.Глухман надали аргументовані роз’яснення по кожному проєкту рішення.

    З метою забезпечення раціонального землекористування, збільшення надходжень до міського бюджету та враховуючи рекомендації членів постійної комісії питання «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій та передача земельної ділянки в оренду АТ «Миколаївобленерго» відправлено на доопрацювання.

   Для вивчення питання «Про надання в оренду ТОВ «ПРИРОДНИЙ ДАР» земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (обслуговування комплексу будівель та споруд молочно-товарної ферми), розташованої за межами населеного пункту (вул. Садова №1-Б) в адмінмежах Новоодеської міської ради», депутати профільної комісії проводили виїзні обстеження земельної ділянки за участю зацікавлених сторін (Крикун Д.М. та директор ТОВ «ПРИРОДНИЙ ДАР). Враховуючи необхідність вирішення спору щодо вільного проходу, проїзду суміжним землевласником (Крикуном Д.М. ) до власної земельної ділянки профільна комісія напрацювала ряд рекомендацій:

 • земельну ділянку надати в оренду строком на 7 років ;
 • встановити орендну плату в розмірі 12 % від нормативної грошової оцінки;
 • укласти земельний сервітут на права проходу, проїзду з суміжним землевласником (Крикуном Д.М.).

   зем3зем2

 

 

 

 

 

У роботі постійної комісії також взяли участь: міський голова Поляков О.П., його заступники - Зла С.Л. та Журба І.М., секретар міської ради Брусенко О.О., яка ознайомила депутатів із іншими питаннями, які передбачаються на розгляд чергової сесії міської ради.

23 лютого відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та планування соціально-економічного розвитку. Депутати обрали заступником голови постійної комісії – Крикливенка Віталія Анатолійовича, а секретарем – Вознюк Наталію Анатоліївну.
бюд1
бюд2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 На порядку денному наступні питання:
- Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах комунальному підприємству "Новоодеський міський водоканал" на житлово-комунальні послуги для населення на 2021 рік.
- Про збереження, але не більше шести місяців, середньої заробітної плати за бувшим секретарем Димівської сільської ради Собчуком О.П.
- Про затвердження річних звітів про виконання міського та сільських бюджетів, що ввійшли до складу Новоодеської міської територіальної громади за 2020 рік.
- Про надання службового приміщення народному депутату України
- Про передачу майна на баланс комунального підприємства «Новоодеський міський водоканал»
- Про передачу майна на баланс управління освіти Новоодеської міської ради
- Про передачу майна на баланс відділу культури, молоді та спорту Новоодеської міської ради
- Про передачу майна на баланс виконавчого комітету Новоодеської міської ради
Начальник фінансового управління міської ради Т.Литвиненко детально зупинилася на змінах та доповненнях бюджетних призначень головних розпорядників коштів міського бюджету на 2021 рік.
Цього ж дня засідала комісія з питань комунальної власності, благоустрою та інвестицій. Під головуванням Мартич Ганни Іванівни члени комісії розглянули низку питань:
- Про внесення змін до рішення Новоодеської міської ради від 21.01.2021 року № 20 «Про створення комунального закладу Новоодеська публічна бібліотека» Новоодеської міської ради Миколаївської області
- Про надання дозволу на укладення договору безкоштовного користування частиною приміщень (службові кабінети), що за адресою: м. Нова Одеса, вул. Центральна, 202
- Про надання службового приміщення народному депутату України
- Про затвердження передавальних актів щодо передачі майна сільських рад, які припиняються в результаті реорганізації шляхом приєднання до Новоодеської міської ради
- Про передачу майна на баланс комунального підприємства «Новоодеський міський водоканал»
- Про передачу майна на баланс управління освіти Новоодеської міської ради.
- Про передачу майна на баланс виконавчого комітету Новоодеської міської ради
- Про передачу майна на баланс відділу культури, молоді та спорту Новоодеської міської ради
ком1
ком2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 З метою здійснення господарської діяльності щодо надання жителям громади комунальних послуг, пов’язаних з благоустроєм та водопостачанням депутати висловили побажання на черговому засіданні профільної комісії заслухати інформації про результати діяльності та подальшу роботу КП "Новоодеський міський водоканал" (О.Савченко) та КП«Правопорядок»( (М. Дзензура).
В роботі постійних комісій взяли участь: міський голова Поляков О.П., заступники - Зла С.Л. та Журба І.М., секретар міської ради Брусенко О.О., працівники виконавчого апарату міської ради. Депутати мали змогу ознайомитися із іншими питаннями, які передбачаються на розгляд чергової сесії міської ради.

24 лютого під головуванням Андрєєва Валерія Анатолійовича депутати постійної комісії міської ради з гуманітарних питань провели чергове засідання.

гум1

гум2

 

 

 

 

 

З метою формування комплексної системи реабілітації та інтеграції осіб з інвалідністю, посилення соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, психічними захворюваннями і розумовою відсталістю, вирішення питання створення сприятливих умов для життєдіяльності цих людей члени постійної комісії, врахувавши побажання Ігнатової В.І., погодили затвердження міської Програми «Безбар’єрна Новоодещина» на 2021-2025.

Для забезпечення системної і комплексної державної політики у сфері сім’ї та демографічного розвитку, спрямованої на формування самодостатньої сім’ї та її здатності до усвідомленого народження і виховання дітей, гендерного інтегрування у сфері життєдіяльності суспільства депутати погодили затвердження Соціальної комплексної програми підтримки сімей та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у Новоодеській ТГ на 2021-2025 роки.

Обґрунтувала необхідність затвердження Цільової соціальної програми розвитку освіти Новоодеської міської ради на 2021-2025 роки начальник управління освіти міської ради Ситчик Л.В. Вона детально зупинилася на ключових розділах та зазначила, що прийняття вищезазначеної програми дасть можливість визначити перспективи подальшого розвитку освітньої галузі та забезпечити відповідність змісту освіти потребам і викликам сучасного суспільства.

З метою забезпечення належних умов для зміцнення здоров’я мешканців громади, популяризації здорового способу життя та сприяння ефективній реалізації політики у сфері фізичної культури і спорту, належного впровадження молодіжної політики, створення умов для подальшого збагачення та розвитку культури населення громади депутатам слід затвердити ряд міських програм. Тищенко О.В., начальник відділу культури, молоді та спорту міської ради детально ознайомила депутатів з проєктами рішень:

 • Про затвердження міської Програми розвитку фізичної культури і спорту Новоодещини на 2021-2022 роки;
 • Про затвердження міської Програми підтримки та розвитку молоді Новоодещини на 2021-2023 роки.
 • Про затвердження міської Програми «Культура Новоодещини» на 2021-2023 роки.

Напрацьовані депутатами доповнення враховані, члени постійної комісії одноголосно погодили винесення питань на розгляд чергової сесії міської ради.

Цього ж дня зібралися депутати постійної комісії з правових питань, етики та регламенту.

прав1

прав2

 

 

 

 

 

 

Про затвердження Програми «Безпечна Новоодещина» Новоодеської міської ради на 2021-2023 роки проінформував заступник начальника відділення поліції № 6 Миколаївського РУП ГУНП в Миколаївській області Шостак Євгеній Олександрович, зазначивши, що основна мета програми – це забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері профілактики та протидії злочинності на території Новоодеської територіальної громади.

Начальник відділу призову Новоодеського РТЦК Новак Микола Вікторович презентував депутатам Цільову програму забезпечення підготовки та проведення приписки громадян до призовної дільниці Новоодеського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, призову громадян Новоодеської міської ради на строкову військову службу, служби у військовому резерві та військовозобов’язаних на 2021-2023 роки, яка у подальшому буде сприяти реалізації заходів з виконання державних завдань, які передбачені Законом України „Про військовий обов’язок і військову службу».

Секретар міської ради Брусенко Олена Олександрівна ознайомила депутатів із текстом звернення депутатської фракції Політичної партії «Європейська Солідарність» у Новоодеській міській раді щодо вакцинації населення від коронавірусної хвороби.

В роботі постійних комісій також взяли участь: міський голова Поляков О.П., заступники - Зла С.Л. та Журба І.М., працівники виконавчого апарату міської ради.