З робочим візитом до с.Підлісне

підл1
5 березня міський голова Олександр Поляков разом з депутатами міської ради Євгеном Ковальчуком та Валерієм Поліщуком відвідав комунальні установи та заклади соціально-культурної сфери, що розташовані в селі Підлісному.
підл2
підл3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Під час зустрічей з керівниками та працівниками цих закладів вивчались проблемні питання їх функціонування, приверталась увага до необхідності здійснення першочергових заходів, які треба вирішувати в кожному закладі чи установі з метою поліпшення надання соціальних та культурних послуг мешканцям села.
підл4Медична сестра лікарняної амбулаторії загальної практики сімейної медицини Ольга Кремняк ознайомила керівника міської громади з умовами роботи закладу, зазначила, що в наявності є всі необхідні медикаменти для надання першої допомоги хворим.
 
За підсумками робочого візиту в с.Підлісне очільник міської громади дав конкретні доручення працівникам апарату виконавчого комітету, керівникам виконавчих органів міської ради стосовно необхідності розробки заходів з розвитку соціально-культурної сфери населених пунктів колишньої Підлісненської сільської ради, що з грудня 2020 року є частиною Новоодеської міської територіальної громади.
підл6