30 березня відбулась сьома позачергова сесія Новоодеської міської ради

сесія7
    Її позачерговість була пов'язана перш за все з нагальною необхідністю прийняття до комунальної власності цілого ряда комунальних підприємств, установ та закладів, які ще донедавна були в районній комунальній власності, але у зв'язку зі змінами в законодавстві вже з першого січня поточного року утримуються за рахунок міського бюджету. Отже для того, щоб міська громада могла не лише утримувати ці соціально-культурні заклади та об'єкти, а й управляти ними, необхідно було узгодити цілий ряд рішень , які заздалегідь були підготовлені фахівцями апарату виконавчого комітету.
    Як завжди в таких випадках, було проведено спільне засідання постійних комісій міської ради, під час якого депутати мали змогу ретельно опрацювати всі нез'ясовані питання та отримати вичерпні відповіді від фахівців структурних підрозділів, а за потреби й керівництва міста. Саме під час такого обговорення пролунала пропозиція щодо необхідності редакційного доопрацювання статутів позашкільних та загальноосвітніх закладів, що будуть підпорядковуватись управлінню освіти міської ради, та відтермінувати їх остаточне затвердження на наступну сесію.
    На пленарному засіданні міська рада затвердила всі винесені на її розгляд рішення щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади об'єктів комунальної власності колишньої Новоодеської районної ради.
Депутати підтримали пропозицію щодо створення нового комунального закладу "Новоодеський центр культурних послуг", який має перейматись питаннями надання культурних послуг мешканцям міста і сіл громади, задоволення потреб у розвитку народних традицій, підтримки художньої творчості, організації відпочинку і дозвілля громадян, оновлення культурної інфраструктури.
Одним з наслідків ліквідації Новоодеської райдержадміністрації стало фактичне припинення роботи її центру надання адміністративних послуг (ЦНАП).
    З метою забезпечення потреб мешканців громади у наданні різноманітних адміністративних послуг міська рада затвердила Положення про відділ ЦНАП апарату виконавчого комітету та його Регламент. Також депутати міської ради підтримали зміни до міського бюджету, вирішили інші важливі питання життєдіяльності територіальної громади.