Наша громада відібрана для участі у всеукраїнському конкурсі «Наше майбутнє – енергоефективні та зелені школи»

ee9634dd8f337b4654fcfa893d0f1a85

 

 

В рамках проєкту GIZ "Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні" Новоодеська міська територіальна громада відібрана для участі у всеукраїнському конкурсі «Наше майбутнє – енергоефективні та зелені школи».

Замовником «Конкурсу» виступає громадська спілка ВГО «Жива планета» за сприянням Всеукраїнської асоціації громад, Національної Спілки Архітекторів України. Організатором «Конкурсу» є агентство соціальних та бізнес проектів «Bussines to public», проект «RESET».

Для участі в конкурсі була подана заявка на одну із шкіл громади - Підлісненська ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка знаходиться в сільській місцевості і мала проектно-кошторисну документацію на проведення капітального ремонту.

10 червня 2021 року проведена онлайн-зустріч з представниками конкурсу. Документи по капітальному ремонту школи відправлені організаторам конкурсу для отримання рекомендацій щодо застосування критеріїв поліпшених показників енергоефективності та екологічних характеристик при здійсненні замовлення на проектування і будівництво шкіл та інших навчальних закладів згідно з ДБН В.2.2-3:2018.

Після реалізації проекту Новоодеській міській територіальній громаді буде надана технічна підтримка по екологічній сертифікації закладу освіти за стандартом «Зелений клас» згідно з ISO 14024.