Хай повняться радістю серця

Рисунок1 1

4 червня, у відділенні денного перебування КУ «Центр надання соціальних послуг Новоодеської міської ради», відбувся святковий захід приурочений до Дня захисту дітей.

Цього разу наші маленькі герої повертали радість цілому королівству, вчили Сумну Принцесу як треба радіти, розповідали віршики, ділилися радістю від батьківської ніжності і турботи, навіть звеселили сонячні промінчики. І все це для того, щоб серце Сумної Принцеси наповнилось радістю.

        Чим більше радістю ділитись, тим більше її повертається.

Вдячна Принцеса подарувала дітям дощик з мильних бульбашок, а добрі чарівники порадували їх солодощами і подарунками.

        Але на цьому свято не закінчилось. Вже за доброю традицією на свято завітала Фея солодощів Ольга Луцик (Казковий Світ солодощів) і провела для дітей свій майстер-клас з розпису медового печива. Діти разом з батьками із задоволенням прикрашали запашні смаколики.

Завершились казкові пригоди святковим чаюванням. Сподіваємось, що по закінченню заходів не лише у казковому королівстві, а й в серцях дітей і батьків радості стало більше.

Хочемо висловити щирі слова подяки тим людям, які стали добрими чарівниками для дітей і подарували їм радість. Ми вдячні за підтримку:

керівнику ФГ «Регул» Жемкову Ю.В., директору ТОВ ТЗПП «Альянс» Богзі П.М., приватним підприємцям Попову С.С., Видашенко Л.В., Ващенку О.А., Спіяну О.П., Крикливенко Н.В., Слободніченко А.П., Загорі В.В.

Хай кожного дня і вашому житті буде місце для радості і вона ніколи не полишає ваших сердець.