Візит до закладів освіти

IMG 1609
01 червня начальник управління освіти Новоодеської міської ради Лариса Ситчик відвідала Димівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, Озерненський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, Озерненський та Димівський заклади дошкільної освіти. Начальник управління оглянула приміщення закладів освіти, звернула увагу на матеріально-технічну базу, поцікавилася у керівників про проблемні питання, які потребують негайного вирішення.
Після огляду закладів Лариса Валеріївна прийняла участь у громадському обговоренні питання щодо пониження ступеню Димівської ЗОШ І-ІІІ ступенів до І ступеню, на якому були присутні керівник і педагогічний колектив Димівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, фахівець із соціальної роботи сіл Димівське та Озерне.
Начальник управління освіти розповіла присутнім про реформи в галузі освіти, які торкнуться закладів освіти Новоодеської міської територіальної громади. Лариса Валеріївна повідомила, що на черговій сесії Новоодеської міської ради буде розглянуто питання щодо пониження ступеню Димівської ЗОШ І-ІІІ ступенів до І ступеню та організацію перевезення учнів 5-9 класів Димівської ЗОШ І-ІІІ ступенів до Озерненського ЗЗСО І-ІІ ступенів.
Ситчик Л.В. повідомила членів педагогічного колективу про можливість працевлаштування в Озерненському ЗЗСО І-ІІ ступенів та ознайомила їх з наявними вакансіями.