Шануємо сімейні цінності

198238573 1099906543829985 2661290693956069466 n

Відділ культури, молоді та спорту міської ради, за підтримки міського голови Олександра Полякова, успішно реалізував творчий проєкт « Моя сім'я- моя гордість».

Ще у період суворих карантинних обмежень виникла ідея, координуючи діяльність клубних та бібліотечних закладів, організувати конкурс фото та творчих робіт до Міжнародного Дня сім’ї та Дня української родини. Організатори досягли поставленої мети щодо привернення уваги дітей, молоді та дорослих мешканців громади до сімейних цінностей, збору фото та інформаційних матеріалів про свою сім’ю сьогодні та в минулому.

За умови послаблення карантину вдалося провести підсумковий захід проєкту – урочисту церемонію нагородження учасників конкурсу та святковий концерт.

Глядачева зала Новоодеського БК перетворилася на «ромашкове поле», адже ця квітка стала символом сімейного свята. Першу велику родинну зустріч Новоодеської громади провели за участі сімей з різних населених пунктів. Вітаючи присутніх, міський голова О.Поляков відзначив представників кращих сімей з різних куточків нашої громади.

Вшанували матерів - героїнь , багатодітні родини, міжнаціональні шлюби, молоді сім'ї, великі сімейні династії, подружжя, що відсвяткували діамантове весілля.

Всі учасники конкурсу отримали дипломи, пам’ятні подарунки і квіти.

Активну участь у створенні святкової атмосфери взяли також працівники управління освіти та позашкільних закладів, долучившись до виготовлення декору, фотозон, організації майстер - класів та виставок.

Учасники художньої самодіяльності з Новоодеського та сільських будинків культури, музичної школи забезпечили гарний настрій присутнім на урочистостях. Працівники Новоодеської публічної бібліотеки здійснили медіа супровід святкового концерту, демонструючи на великий екран сімейні фото.

Міцна сім'я- запорука сильної громади і міцної держави.